Schopnosti, s ktorými očaríte ženu najviac

Kategória: Ako na ženu

Každý jeden muž chce alebo teda mal by chcieť, aby ho zbožňovali ženy takého aký je. Avšak niekedy sa vyskytnú ideálne vlastnosti u niekoho iného, ktoré sú pre ženy akoby magnetom. Tieto vlastnosti môžete nabrať v každom veku alebo možno o nich ani neviete a už ich ovládate. Ukážeme vám pár vlastností či schopností, ktorým neodolá žiadna žena.

Očarte ju týmito schopnosťami

Hudobný nástroj

Nič nie je romantickejšie, ako keď viete žene zahrať, či skomponovať pesničku a potom ju vlastnoručne zahrať na hudobnom nástroji. Ženy to jednoducho milujú, keď má muž dobrý hudobný sluch a dokáže zahrať aspoň nejakú melódiu na nástroji. Nebojte sa, hrať sa viete naučiť za pár mesiacov. V prípade, že sa vám nechce učiť, skúste neutrálnu možnosť. Pri nejakej príležitosti dajte partnerke zahrať obľúbenú pesničku, to ju tiež poteší.

Dobrý tanečník

Nemyslíme tým moderné tance, ale napríklad taký klasický valčík, ktorý sa zíde každému gentlemanovi počas plesovej sezóny. Stačí sa naučiť týchto pár jednoduchých krokov a žena vás bude zbožňovať. Naučiť sa ich viete v tanečnej škole alebo aj s kamarátkou či partnerkou doma. Nie je to také ťažké, ako si myslíte. Nenechajte si ukradnúť vašu polovičku parketovým levom. Tanec je veľakrát dobrá predohra a dráždivé pohyby dokážu vyprovokovať v akejkoľvek situácii. Navyše je to druh pohybu, čiže ďalšie plus pre vaše zdravie.

Opravár, keď treba

Prestaňte volať cudzie a nákladné firmy, keď sa niečo pokazí. Dávate tak žene najavo iba to, aký ste neschopný. Žena potrebuje po svojom boku niekoho, kto vie opraviť pokazené auto, či večne kvapkajúci kohútik umývadla. Učte sa od profíkov, nájdete kopec návodov online, ktoré keď budete nasledovať, určite problém vyriešite a dosiahnete lepší pohľad ženy na vás. Nejeden sex navyše začal práve v montérkach alebo inej uniforme. Hra na osamelú paničku a mladého opravára môže tiež okoreniť váš sexuálny život. Možností je teda mnoho, stačí si len vybrať a veriť si.

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ