Čo si všímajú ženy na mužoch

Kategória: Ako na ženu

Muži majú radi na ženách ich postavu, prsia, či krásny plný zadoček, s ktorým sa vieme hrať celé hodiny. Čo si ale ženy všímajú na mužoch a čo od nich chcú? Ženám nejde iba o výzor, ale aj o to, čo máte vo svojom vnútri. Je to s nimi trochu komplikované, ale zhrnieme to nasledovne, aby ste vedeli, čo majú ženy rady.

Zvonku ako Macho, vo vnútri mäkký a prítulný

Ženy milujú mužov, ktorí sú zvonku svalnatí, pekne oblečení, ale vo svojom vnútri sú stále milí, prítulní a vedia vždy, čo chcú. Ženy potrebujú cítiť, že sa o nich ich partner vie postarať aj v prípade problémov. Ľahko povedané, chcú, aby ste ich vedeli ochrániť, ak sa niečo stane. Na druhej strane, ženy potrebujú mať pocit, že s vami je možné založiť rodinu a viete sa o potomkov postarať. Ženy sú takto zakódované od prírody, aby boli v bezpečí, ale pritom aby bolo postarané o ich potomkov.

Sex je dôležitý

Chlap, ktorý nevie uspokojiť ženu, nie je pravým chlapom. Jeho žena je smutná, frustrovaná a začína sa otáčať po iných, čo často vedie až k podvádzaniu. Ženy chcú, aby ste počas súlože mysleli aj na nich. Ženy nezaujíma, či sa vy urobíte alebo nie. Chcú sa samé urobiť, uspokojiť a zažiť poriadne a zvieracie milovanie, aké nikde inde nezažijú. V posteli myslite hlavne na jej vyvrcholenie a až na druhom mieste je vaše vyvrcholenie.

Sebavedomie

Muž, ktorý sa nevie rozhodnúť, kvôli všetkému sa musí radiť s kamarátmi, súrodencami, či rodičmi je presne to, čo ženy neznášajú. Prestaňte otravovať svoje okolie a radšej sa zamyslite nad tým, ako sa správate. Ženy majú rady sebavedomých mužov, ktorí si idú za svojimi snami.

Zabezpečenie pre oboch

Ženy nie sú zlatokopky. Potrebujú ale mať pocit, že sa o nich partner finančne postará. Že budú spolu vedieť vychovať deti tak, aby netrpeli chudobou. Netrápte sa tým. Ženy potrebujú priemer, nie milionárov. Stačí, ak máte dostatok peňazí na jedlo, ubytovanie a niečo si aj odložíte.

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ