Spoločný orgazmus

Kategória: Sex a erotika

Spoločné vyvrcholenie je často preberanou témou na každom erotickom webe. Niektorí ho zavrhujú ako niečo nereálne a miestami až nemožné. Ale nájdu sa aj takí, ktorí sú predvedčení o tom, že dosiahnuť ho nie je až take problematické. My vám prinášame zopár jednoduchých rád, vďaka ktorým bude spoločný orgazmus pravidelnou rutinou.

Predohra

Muži ju nemajú vo všeobecnosti vo veľkej obľube. Je to pre nich strata času a samozrejme by to najradšej rozbalili naplno a šli priamo na vec. Takýto prístup je nesprávny! V prvom rade je potrebné sústrediť sa aj na potreby partnerky. Nejedná sa tu predsa o preteky, ale o spoločný cieľ. Predohru začíname jemným maznaním a bozkávaním najprv na pery neskôr po línii krku. Malý pohárik vínka nemôže uškodiť a oboch vás pripraví a uvoľní pred sexom.

Čistá myseľ je základ

Nezamýšľajte sa nad prácou, neúspechmi alebo problémami. Takéto myšlienky dokážu dokonale zablokovať pôžitok z milovania. Sústreďte sa iba na cieľ a tým je venovať sa jeden druhému a dosiahnuť spoločné uspokojenie.

Ide sa na to…

Zvládli sme predprípravu a zahrievacie kolo. Ideme na “vec”. Ktorá poloha je najlepšia a ktorá nič moc? Čo tak na začiatok vyskúšať možno trochu atypickú polohu 69? Obaja si súbežne dráždite intímne partie svojimi jazýčkami alebo rukami. Po tejto časti odporúčame buď klasického misionára, kde však musíte ako muž nakladať viac energie. Striedanie rýchleho a pomalého vnikania, či točenie panvou. Najlepšou cestou za spoločným vyvrcholením je poloha na koníčka. Dokonale tak dráždite partnerku a veľmi rýchlo dosiahne vyvrcholenie - odporúčame!

Po sexe …

Zabudnite na otočenie sa na druhú stranu a spánok! Jemne si pritisnite partnerku ku sebe. Bude vás jednoducho milovať!

Diskusia

ANONYM

03. 05. 2018

super clanok

anonym

09. 04. 2018

netreba byt sebec a ide to samo

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ