Ako zbaliť ženu snov

Kategória: Ako na ženu

Dostať vysnenú dámu tam, kde ju chceme mať, je niekedy ťažšie, ako si myslíte. Ženy sú prchké, náladové, ich ciele sa menia ako počasie a niekedy nájsť s nimi rovnaký termín a ísť s nimi na kávu, je prakticky zázrakom.  Ako ale dosiahneme, že dostaneme a vôbec nájdeme ženu, po ktorej toľko túžime? Možno sa to bude zdať na úvod nesmierne jednoduché, ale je potrebné sa stretávať s viacerými ženami. Iba tak uvidíte, ktorá sa k vám hodí.

Ideálna žena, kto to vôbec je?

Najlepšie je vyberať si ženu na rovnakej intelektuálnej úrovni, môže byť ale mladšia, ale hlavne dbajte na to, aby bola vyzretá. Ak to bude mladé dievča, máte tu problém s tým, že bude viac behať s kamarátmi po diskotékach, ako tráviť čas s vami. Často budete narážať na nelogické hádky, škriepenie a podozrievanie z jej strany. Preto je lepšie, radšej si nájsť niekoho mladšieho ale vyrovnaného, priateľského, s rovnakými záľubami, aké máte vy. Povedzme si to takto, vy milujete hory a ona nie? Ako to bude vyzerať v realite. Budete sa jej musieť prispôsobovať, dievča bude nahnevané, že musí ísť s vami niekam, kde nechce alebo nájdete kompromis. Keď sa chcete tomuto vyhnúť, poobzerajte sa radšej po dievčatách, ktoré majú rovnaké záľuby a hobby ako vy. Alebo aspoň sú prispôsobivé a tolerantné.

A keď sa pozriete na to z mužskej stránky, partnerka musí byť dobrá aj v posteli a nesmie žiarliť. Pekná pipka je vám nanič, keď nevie nič iné ako podvádzať, pozerať sa do zrkadla a ofrflať všetko, na čo narazí. Stačí aj priemerne pekné dievča, ktoré vie čo chce, nežiarli, toleruje vaše kamarátky a má rada sex. Dievča, ktoré nemá rado sex, znamená pre vás neukojiteľné chúťky, ktoré pravdepodobne budete chcieť uspokojiť u niekoho iného.

Aby ste dostali ženu snov, musíte si premyslieť, aká by mala byť. Povahovo, výzorovo a pravdaže aká by nemala byť. Následne skočíte niekam von a poobzeráte sa po takýchto ženách. Keď to nezaberie, skúste internet. Online sú tisíce single žien, ktoré čakajú na správu od pánov.

Žena snov po vašom boku znamená štastný a pokojný život. Ufrflaná a večne nespokojná žena znamená koniec všetkého dobrého v mužskom živote. Čo si ale vyberiete vy? Priemer či ideál? Určite ideál, preto sa pozrime na pár tipov, ktoré na ženy zaručenie zapôsobia.

Sebavedomie u mužov na prvom mieste

Žena je stvorenie od prírody jemné, priateľské a potrebuje ochranu, preto podvedome hľadajú mužov, ktorí sa vedia o ne postarať, pomôcť a neskôr si bez problémov môžu založiť spolu rodinu. To však neznamená, že každá slintá po chlapíkovi na Bentley s hodinkami za 100 tisíc. Ide tu hlavne o vyžarovanie sebavedomia, ktoré je vidno na tvári, držaní tela a tiež pri rozhovore. Ak odbiehate pohľadom, či sa vám trasie hlas pri rozhovore, tým nedávate práve najavo svojej budúcej partnerke, že ste sebavedomí. Na druhej strane, ženy neznášajú nafúkancov. Na prvom rande prosím vás nerozprávajte iba o sebe. Dajte priestor vyrozprávať sa aj slečne na druhej strane stola.

Zmysel pre humor

Nečakajte, že moderná žena bude doma za hrncom, pokiaľ vy sa bavíte vonku . Ženy potrebujú smiech, zábavu a humor, ktorý je inteligentne vtipný a neuráža ostatných. Nič nie je lepšie, ako keď poznáte milé vtipy, ktoré vedia zlepšiť akúkoľvek zlú náladu a atmosféru. Nehovorte pre nimi žiadne perverzné vtipy, to žiadna zo žien počúvať nechce.

Podpora a bezpečnosť

Dajte jej vedieť, že aj v tých najhorších časoch ste tu pre ňu ako opora, ktorá pomôže hocikedy. Nič nie je lepšie, ako keď vám žena tak verí, že vám povie všetko, čo ju ťaží, či bolí. Neberte to ako babské rečičky, keď vám dá žena dostatočnú dôveru a povie vám všetko. Tým pádom máte náznak, že z vás bude niečo viac, ako iba priatelia.

Neočakávané darčeky

Ženy milujú darčeky. Nič nie je pre ne krajšie, ako keď dostanú niečo neočakávane. Stačí maličkosť, či pekné slovo od partnera. Nezabúdajte na to! Malá pozornosť na prvé rande by mala byť samozrejmosťou. 

Diskusia

anonym

26. 04. 2018

Staci nebyt blbec :)

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ