Detaily robia dokonalého muža

Kategória: Ako na ženu

Každý jeden detail na vašej osobnosti a vašom výzore dokáže urobiť dokonalý finálny obraz, ktorý si o vás urobí každá žena, ktorá na vás narazí. U mužov je nesmierne dôležité, aby vedeli pár tipov a trikov, ktoré určite zaberú na každú ženu a dostanú ju tam, kde ju chcú mať. Nezabúdajte teda na pár odporúčaní od nás, ohľadom detailov, ktoré sú overené a znamenajú úspech.

Jedinečný vzhľad

Nečakajte, že s priemerným, podpriemerným, či nedajbože zanedbaným vzhľadom zbalíte nejakú ženu. Ženy nemajú rady priemernosť, práve naopak, čím ste výraznejší, tým si vás lepšie zapamätajú a prejavia záujem. Mali by ste si vopred premyslieť, aký štýl chcete mať. Chcete byť elegán v obleku alebo intelektuál s lookom študenta v okuliaroch? Vyberte si a podľa toho si pripravte outfit, ktorý budete nosiť na lov žien.

Upravený zovňajšok

Zarastená tvár, ohryzené nechty, mastné vlasy, nepríjemný zápach z úst? S takýmto zovňajškom určite nikdy nezískate srdce ženy, ba dokonca sa k nemu ani len nepriblížite. Musíte sa o seba starať, ženy si všímajú presne takéto detaily. My ich síce bohapusto a ignorantsky prehliadame, ale ony sú nimi, až chorobne posadnuté. Dbajte o seba a svoj výzor a dosiahnete viac. Garancia úspechu zaručená.

Pohľad na svet

Prestaňte stále nepokojne hundrať, pozerajte sa na svet radšej pozitívne. Usmievajte sa, flirtujte, ženy vás budú milovať. Žiadna po svojom boku nechce kôpku smútku a negativity, ale osobu s cieľom, snami a skvelou náladou, s ktorou sa rád podelí. Úsmev nebolí a je zadarmo. Pritiahne ďaleko viac pozornosti ako zamračená a odutá tvár.

Rozprávajte sa so ženami

Je všeobecne známe, že ženy sa rady rozprávajú, buďte preto ich najlepšou kamarátkou, trpezlivým poslucháčom, psychológom a bútľavou vŕbou. Počúvajte ich, rozprávajte sa s nimi na všetky témy a uvidíte sami ako vás budú mať rady. Pochopenie a vnímavosť je tá správna cesta.

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ