Rýchlovka, alebo radšej sex ako sa patrí

Kategória: Sex a erotika

Nie je sex ako sex. Tak ako nie je milenec ako milenec, milenka ako milenka a sexuálne predstavy a fantázie ani nehovoriac. Koľko ľudí, toľko chutí a koľko žien, toľko nových možností.

To vám povie a potvrdí každý jeden muž, ktorého sa opýtate. Dokonca nezáleží ani tak od intenzity, či dĺžky ako práve od partnerky, milenky, s ktorou tento čas strávite spolu. Avšak túto časť budeme riešiť neskôr. Dnes sa pozrieme na rýchlovku.

Rýchlovka z viacerých pohľadov

Rýchlovka je toľko omieľaný pojem, že pre každého znamená možno niečo úplne iné. Kým pre jedného je to sex narýchlo pri pozeraní športu, pre iného to zas môže znamenať vášnivé milovanie na zadnom sedadle auta. Čo teda rýchlovka je a v čom sa líši od klasického milovania? Jednoducho povedané, rýchlovka je sex, ktorý vznikne neočakávane, trvá pár minút, je plný vzrušenia a často je na nezvyčajnom mieste. Rýchlovku si teda môžete dopriať aj s niekým, koho ste práve spoznali. Nie je to nevídaný jav na parkoviskách, ale často k nej príde aj počas diskoték, kedy víno a dobrá nálada dajú správny signál hlave, hormónom a vy sa oddáte vášni s neznámou partnerkou na toaletách alebo v aute. Čo je viac sexy ako živočíšny, neočakávaný, prudký a vášnivý sex? Nie vždy je však takýto úlet bezpečný. Preto myslite vždy na dostatočnú ochranu. Kondóm v peňaženke neuškodí nikdy, nezaberie veľa miesta a vy sa vyhnete problémom spojeným s neplánovaným otehotnením krásnej neznámej a následným neplánovaným rodičovstvom.

Na druhej strane rýchlovka aj so stálou partnerkou môže byť krásna, plná lásky a rozkoše, kedy jednoducho zdĺhavé predohry hodíte za hlavu a vrhnete sa rovno do postele. Skvelou obmenou je taká trojminútovka, napríklad v aute, vonku v lese alebo napríklad aj na toaletách, či v skúšobných kabínkach. Fantázii sa medze nekladú. Použite erotické hračky, skúste striedanie polôh, nezvyčajné miesta na milovanie a uspokojenie nájdete obaja.

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ