Análny sex ako uzamknutá komora

Kategória: Sex a erotika

O análnom sexe sa hovorí čím ďalej tým častejšie, no čo na ňom ľudia vidia? Prečo je to taká diskutovaná téma? Veľa mužov a žien ho chce vyskúšať, no obáva sa bolesti, baktérií a niečoho nového a neznámeho.

Práve to nové a neznáme je lákadlom pre mnohé páry. Ale ako na to, aby sme namiesto prijemného nového zážitku nezískali len bolestivú spomienku, ktorá nás tejto radovánky nadobro zbaví? Análny sex má určite svoje čaro no treba zachovať istý postup aby bol skutočne príjemný a splnil to čo má. A aby doprial páru dávku vzrušenia v novom spektre.

Ako praktizovať análny sex

Je dôležité, aby ste vedeli ako na análny sex. Nie je to až také jednoduché ako sa zdá a treba na to ísť s rešpektom a toleranciou voči partnerke radšej pomaly a postupne. V prvom rade určite nechoďte rovno na vec. Nech už je jeho penis akýkoľvek veľký, je asi dosť veľký na to, aby pri urýchlenom konaní spôsobil partnerke bolesť. Určite je vhodné partnerku naladiť klasikou a análny otvoriť pripraviť na akciu prstom. Nikdy nezabúdajte na, prehnane povedané, mazanie. Poriadna dávka lubrikačného gélu vám pomôže predísť nepríjemnostiam, ktoré určite nechcete zažiť.

Po minútke, či dvoch, masírovania prstom a po nanesení lubrikačného gélu aspoň niekoľko centimetrov do análneho otvoru ste pripravený dopriať si pôžitok z análneho sexu.

Aby análny sex nebolel

Rozhodne sa nevypláca ísť na to hneď rýchlo. Ak vám na vašej partnerke záleží, tak sa rozbiehajte radšej pomalšie. Najmä prvé vniknutie je rozhodne to najopatrnejšie. Ak sa nevyskytnú žiadne komplikácie, tak vám nič nebráni aby ste postupne pridávali na tempe a dopriali si orgazmus ako nikdy predtým.

Nezabúdajte však na jednu základnú vec. Po análnom styku je vagína tabu. Je pravdou, že v análnom otvore sa nachádzajú baktérie, ktoré by vo vagíne mohli narobiť šarapatu, ktorá dokáže niekedy riadne znepríjemniť život. Takže patričná hygiena je na mieste.

Ak sa vám zážitok s análom zapáčil, nezabúdajte že možností je naozaj veľa.

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ