Sex počas jej dní

Kategória: Sex a erotika

Mesačný cyklus u žien nie je dôvodom a ani prekážkou v sexe. Faktom však ostáva, že niektorí muži s tým majú problém, pripadá im nečistý alebo v krajnom prípade až odporný. A nie je tomu tak len u mužov. Prečo je to tak?

Sex počas menštruácie

Na úvod by sme chceli povedať, že sex počas menštruácie nemusí byť nepríjemný, ale nie je to samozrejme celkom bežná vec. Avšak nič škodlivé, ani zdraviu nebezpečné za tým netreba hľadať. Existuje tu ale riziko infekcie rodidiel, ktoré sú v tomto období náchylnejšie. V tomto období treba dbať na zvýšenú hygienu u žien, aj čo sa sexu týka. Milí páni, nezabúdajte preto, že vaše partnerky sú v tomto období i v týchto miestach citlivejšie, takže kroťte svoje vášne.

Niektoré ženy počas prvých dní trpia bolesťami, ktoré sú na druhý deň ovulácie najsilnejšie a to posledné, čo ich napadne, je práve sex. Trvá to len deň, dva a najväčšia bolesť ustúpi. A milé dámy, myslite na to, že milovanie znižuje bolesť. Ďalšou výhodou počas týchto dní je zvýšená citlivosť, keďže pohlavné orgány sú viac prekrvené. Zvyšuje to samotný pôžitok z milovania a orgazmus docielime ľahšie a intenzívnejšie. Navyše menštruácia skončí skôr, vďaka spomínanému zvýšenému prekrveniu a svalovým kŕčom pri orgazme. Stojí to teda za zváženie navrhnúť, či už priať partnerov návrh na milovanie i v tomto období  alebo mu ho dokonca sami navrhnete. Treba však pamätať, že pri milovaní počas menštruácie stratia ženy isté množstvo krvi. Nesmieme teda zabúdať na uterák, ktorý podložíme pod seba, či zvážiť milovanie v sprche.

Väčšine chlapov krvácanie neprekáža a i oni preciťujú sex intenzívnejšie pre zvýšenú vlhkosť. Takže smelo do toho.

Samozrejme, keďže sa stále bavíme o milovaní , nemožno doň nášho partnera, či partnerku nútiť. Nie je však na škodu, okoreniť si spoločné chvíle aj týmto smerom. Napokon, ani samotný sex pri prvej skúsenosti nebolo to pravé orechové.

Diskusia

AlanKo

10. 12. 2019

joj však my vás len tak skúšame, či nepovolíte :)))

Miška

28. 04. 2018

lia na: presne! len to vysvetli chlapovi, lebo sa "zasa len vyhováraš" no :PP

lia na

19. 04. 2018

konecne clanok, ktory pisala zena :) chcela som priatelovi ukázat nejaký, že naozaj si to nevymyslam, ze je to veľmi citlive a aj pri styku bolestive tam dole...

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ