Sex bolesťou i slasťou

Kategória: Sex a erotika

Drsnejší sex? Aj o tom sa vieme dočítať v pôvodnej indickej Kámasútre. K drsnejšiemu sexu patria najmä údery, a to na plecia, chrbát, jarček medzi prsiami, boky, hlavu, vagínu. Biť môžete rôzne, napríklad spakruky, otvorenou dlaňou, ohnutými prstami alebo päsťou.

Drsné sexuálne praktiky

Ak žena sedí na mužovi, môže ju udierať päsťou do chrbta. Pri samotnom akte ju môže partner udierať spakruky medzi prsia. Najprv pomaly, potom rýchlejšie, čím sa stupňuje náruživosť u oboch partnerov. Na každý partnerov prejav žena odpovedá roztúženým stonom. Ak partner ohnutými prstami udiera ženu po hlave, jej reakciou jej vzdychanie a plač.

Pri týchto sexuálnych hrách sú časté výkriky a prosby o milosť, ako napríklad „Dosť!“, „Nie!“, čo spôsobuje väčšie vzrušenie, najmä u dominantného partnera. Pred vyvrcholením muž pritíska dlaň o vagínu, prsia a boky ženy. Vtedy by mala žena vydávať z úst výkriky podobné volavke.

Partnerke, ktorá na to nie je zvyknutá, môže akt ukončiť slovom: „Prestaň!“. Preto je dôležité, aby ste sa o tom s partnerkou či partnerom najprv porozprávali, ujasnili si pravidlá a zistili kam až môžete zájsť.

Bondáž ako alternatíva drsného sexu

Ak sú pre vás sadomasochistické praktiky až príliš, ale zároveň Vás láka predstava drsnosti, môžete vyskúšať Bondáž. Bondáž je erotické zväzovanie. Ale aj tu platí to, aby ste to robili s niekým komu dôverujete. V prvom rade by ste si mali dohodnúť signál, ktorým submisívny partner naznačí, že sa mu niečo nepáči. Partnera môžete zviazať šatkou, putami alebo aj povrazom.

Sú rôzne spôsoby zviazania. Klasickým spôsobom je jedna noha do jedného rohu postele, druhá do druhého a ruky zviazané dokopy nad hlavu. Ďalším je zviazanie do klbka. Zviažu sa pokrčené nohy pritlačené k hrudi a ruky sa zviažu za chrbtom. Pri treťom spôsobe partnerove ruky pripútate zozadu k jeho nohám. Partner v tomto prípade leží na bruchu.

Pozor dávajte najmä na to, aby ste neviazali príliš pevne.

Diskusia

ANNOn

19. 04. 2018

vzrusuje ma sposobanie bolesti, je to strasne pre mna, citim sa pre to hrozne :(( nejaka rada???

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ