Zaujímavosti o mužskej pýche

Kategória: Zdravie a erekcia

Mužská pýcha, penis, môže byť rôzny, či už malý, veľký, hrubý, tenký a podobne. Prinášame vám niekoľko zaujímavostí a faktov o tomto mužskom nástroji.

Dva typy penisov

Existujú dva typy penisov, a to rastúci penis, ktorý má 79 % pánov z mužskej populácie a ukazujúci sa penis, ktorým sa pýši iba 21 %. „Populárnejší“ penis je v pokojnom stave malý a počas erekcie sa predlžuje a rozširuje. Druhý typ je v pokojnom stave veľký a pri erekcii sa už výrazne nezväčšuje.

„Dostrel“ ejakulátu

Vedci skúmali, ako ďaleko dokáže vystreknúť ejakulát pri orgazme. Najmenej je to len pár desiatok centimetrov a najväčší „dostrel“ je vo vzdialenosti až 5,48 metrov.

Chuť vášho tekutého bohatstva

Možno ste sa stretli so situáciou, keď vašej partnerke nebola po vôli chuť vášho ejakulátu. Sladkastú chuť dosiahnete doplnením ananásu, mliečnych výrobkov alebo červeného mäsa do svojho jedálnička. Ďalším faktom, ktorým potešíte vašu polovičku je to, že semeno obsahuje minimálne množstvo kalórií.

1 z 30 miliónov chlapcov sa narodí bez penisu

Po narodení sa takýmto deťom mení pohlavie a následne musia podstúpiť hormonálnu terapiu, po ktorej si v dospelosti dievča ani nevšimne, že mala byť chlapec.

Penis sa zmenšuje

Je všeobecne známe, že najprv rastieme a v pokročilom veku sa zmenšujeme. Bohužiaľ tento fakt neobchádza ani mužskú pýchu. Jeho rast sa zastavuje v 20. roku života a vo vyššom veku sa môže zmenšiť až o dva centimetre. Erektívne tkanivo sa zmrští a nastáva problém s erekciou. Našťastie, riešenie je jednoduché v podobe prírodných piluliek MerliX Senior. Penis je dodatočne možné zväčšiť až o 2,5 cm. Stačí vám jedna kapsula denne po jedle a pri dlhodobom užívaní sa zlepší vaše celkové sexuálne zdravie. Pilulky sú vyrobené v USA pomocou  moderných technológií. Obsahujú kombináciu osvedčených prírodných látok a vitamínov. MerliX je bez obsahu hormonálnych a chemických prísad a bez nežiaducich vedľajších účinkov.

Diskusia

dženett

11. 06. 2018

ten dostrel ma odstrelil :D

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ