Životný štýl a jeho vplyv na erekciu

Kategória: Zdravie a erekcia

Životný štýl nás vie ovplyvniť pozitívne, ale aj negatívne. V každej rodine sa už vyskytli choroby ako rakovina, cukrovka, problémy so srdcom. To, ako žijeme a jeme sa netýka len nášho celkového zdravia, ale aj našej sexuality.

Problémy s erekciou, či dĺžkou milovania, bývajú často prepojené práve s vysokým vekom, či extrémne nevhodným životným štýlom. Nemusíte sa však báť, že to skončí fatálne. Dávajte si pozor na niektorých „zabijakov” sexuálneho života a uvidíte, ako sa váš výkon a dĺžka milovania predĺži.

Zabijaci sexuálneho života

Nadváha

Nadváha ovplyvňuje nielen pohyblivosť pri posteľných radovánkach, ale aj spôsobuje zmenšenie erekcie a skracuje výdrž. Bohužiaľ, tento fakt je aj lekársky dokázaný a neurobíte proti nemu prakticky nič, pokiaľ sa samozrejme nezdvihnete a nepôjdete cvičiť. Zmeny robte radšej pomaly, prudké prepadnutie z dňa na deň na hladovku spôsobí akurát, že stratíte úplne chuť do sexu. Skúste sa dnes preto radšej prejsť a odmietnite koláče od starkej.

Nezdravá strava

Nezdravá a často rýchla strava býva plná skrytých cukrov, prepumpovaná tukmi a nehovoriac o konzervačných látkach, ktoré bývajú často toxické pre naše telá. Nezdravá strava prináša so sebou nadváhu (vid vyššie ako sme o nej písali), vďaka čomu nastane kôrnatenie ciev, ktoré budú nepekne a hlavne nebezpečne obalené tukom, čím sa vám neprirodzene zvýši tlak a problémy sú na svete. Problémy s tlakom znamenajú pre vás nepríjemné komplikácie s erekciou.

Fajčenie, kofeín, drogy

Pre niekoho sú potešením v živote, ale na druhej strane ich treba brať ako veľkých nepriateľov sexuálneho života každého muža. Veľmi vysoké dávky kofeínu, či nikotínu zvyšujú neprirodzene krvný tlak, čím sa znižuje chuť na sex. Libido klesá a zhoršuje sa erekcia. A to nepoteší žiadneho chlapa. Možno vás od týchto tichých zabijakov sexu odradí, keď budete vedieť, že nikotín a kofeín spôsobujú znižovanie testosterónu, ktorý je tak dôležitý pre mužské telo.

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ