Pozvanie partnera na skupinový sex

Kategória: Vzťahy

Dnes sa stal skupinový sex často diskutovanou témou. Je to samozrejme tým, ako je možné sa ľahko dostať k sledovaniu porna a tým aj k záberom hromadných súloží. Niektorí však nie sú schopní skupinový sex prijať ani len v mysli, nieto sa k nemu rozhodnúť. Druhý partner má niekoľko možností ako sa rozhodnúť, avšak v závere to nemusí byť vždy súhlas.

Čo je to skupinový sex

Skupinový sex je samozrejme sex s viac ako dvoma ľuďmi. Zvyčajne to sú traja, štyria, ale môžeme sa stretnúť so situáciou, kedy si spolu užívajú desiatky ľudí. Ľudia môžu byť úplne nahí, ale aj čiastočne oblečení. Niekedy sme svedkami orgií, že sa miluje určitá skupina ľudí s tým, že okolo stoja oblečení diváci. Toto je ale zvyk skôr zo zahraničia, zámoria. U nás sa na divákov skôr nehrá. Skupinový sex sa prevádzkuje v domácnosti, ale aj v erotických salónoch. Tých oficiálnych je však v našej republike veľmi málo.

Všeobecne o skupinovom sexe

Pre skupinový sex sú asi viac ústretoví muži ako ženy. Však tiež v erotických kluboch majú muži často určité obmedzenia. Niekedy sami prísť nemôžu, inokedy platia oveľa viac a podobne. Potom sa ale aj tak stáva, že ich je toľko, že sa ženy úplne strácajú. Takže budeme písať o tom, ako by mal muž so ženou hovoriť a konať, aby sa dala zlákať k skupinovému sexu.

Prvé zoznámenie so skupinovým sexom

Komunikácia o sexe môže byť medzi partnermi rôzna. Niekedy sa stáva, že vlastne neexistuje, aj keď partneri spolu sexuálne žijú. Ale sadnúť si a porozprávať sa trebárs o snoch, prianiach a podobne, to nedokážu. Tu je preto len malý priestor k rozhovoru o skupinovom sexe. Odporúčame aby muž pozval niekoho, najlepšie pár alebo ženu, s ktorými by ste sa bavili o sexe. Najprv úplne všeobecne, neskôr o niečo konkrétnejšie. Spočiatku nie je vhodné riešiť vlastné problémy, ale napríklad situácie z nejakého filmu, knihy či niektorých z nemenovaných známych. Než začneme hovoriť o sebe, už by partnerke nemalo robiť problém počuť niečo o sexe iných ľudí, ale aj o tom hovoriť.

Pozvaný pár by mal mať v tomto smere skúsenosti. Všetko je potrebné s nimi vopred dohodnúť. Často ale býva problém, že nie každý pár s takými skúsenosťami to dáva verejne najavo, takže ich niekedy budeme ťažko zháňať.

Kam smerovať rozhovor?

Ak už partnerke nerobí problém hovoriť o sexe, máme možnosť opäť prizvať tých známych, ktorí by už konkrétnejšie hovorili o svojich skúsenostiach. Chce to byť opäť veľmi opatrný, aby ich partnerka nenazvala úchylákmi a neprestala s nimi komunikovať úplne. Najlepšie je, aby aj oni mali záujem takú vec skúsiť, alebo o tom hovorili, aj keď skúsenosti už majú. Vždy sa dá odvolať na nejaké porno na internete.

Je lepšia trojka alebo štvorka?

To je veľký problém, čo žene ponúknuť, keď to bude prvýkrát. Ak je žena hanblivejšia, bude asi lepšia štvorka, pretože sa jej bude venovať jej partner sám, aspoň spočiatku. Je vhodné žene vysvetliť, že to bude ako v dvojke, len bude niekto vedľa sexovať, koho si nemusí ani všímať. To samozrejme nejde, ale ako zámienka, to zas taká vážna lož nie je.

Skupinová premiéra

Pripraviť partnerku ku skupinovému sexu podľa nášho návodu môže byť dlhé, ale určite rýchlejšie to bude na dovolenke pri mori, kde predsa len nahota nie je takým tabu. Dobrý je aj nejaký wellness pobyt aj s onou pozvanou dvojicou. S tými sa dá stráviť príjemný večer na izbe, kedy sa tí dvaja začnú bozkávať, hladkať atď. A to samozrejme pomôže k tomu, že sa nebude partnerka aj vám brániť. A možno, že všetko prebehne veľmi rýchlo, ako by ste uvažovali. Atmosféra pohody a uvoľnenia je najlepším krokom k skupinovému sexu.

Iné možnosti

Vyššie uvedené riešenia nemusia byť jedinými možnosťami. Dobrá cesta je tiež cez masáž, ale aj alkohol. Ale najlepšie naozaj bude, keď dokážete to, že vás o účasť na skupinovom sexe požiada partnerka sama. Ale že ste sa vopred dohodli s jej blízkou priateľkou, ktorá ju presvedčila úplne najľahšie, to jej predsa hovoriť nemusíte.

V skupinovom sexe samozrejme príde vhod pevná erekcia. Tú možno získať aj prírodnou cestou a síce cez doplnok stravy MerliX.

Diskusia

anett

29. 06. 2018

zajimave :)

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ