Je vhodný vzťah so ženatým mužom?

Kategória: Vzťahy

Dnes sa pozrieme na zúbok problému čo robiť, keď sa dievča či dáma zamiluje do ženatého muža. Môže alebo nemôže? Samozrejme môže, pretože srdcu sa nedá rozkazovať. Preto je táto situácia pravdepodobná a tiež sa už mnohokrát udiala a určite sa ešte mnohokrát udeje. Bohužiaľ výsledkové skóre je pre ženu značne nevýhodné.

Dôverne sa zoznámiť so ženatým mužom môže žene značne skomplikovať život. Ale nie je to vždy pravda. Predovšetkým je nutné si uvedomiť, aké majú tieto vzťahy riešenie. Ale sú vlastne len dve - buď to skončí rozchodom alebo svadbou. Žena si samozrejme myslí, že prvá alternatíva je lepšia, ale tiež môže túto situáciu zneužiť a zo ženáča vysať pekné množstvo financií. Bohužiaľ niektoré z ich praktík môžu byť aj mimo zákon, trebárs vydieranie, že ich vzťah zverejní. To sa aj stalo, dokonca aj v Bielom dome. Takže muži, pekne si rozmyslite, do čoho sa môžete dostať. Na takýto vzťah môžete totiž nepríjemne doplatiť aj vy.

Obvyklý scenár

Muž má doma niektoré problémy, napríklad malý záujem manželky o sex. Preto si nájde radšej slobodnú dievčinu, ktorú oslní svojím šarmom. Skúseností má určite plno. Získa si ju aj platením v reštaurácii, v módnom salóne a podobne. Dievčinu potom dokáže plne uspokojiť aj v posteli, dokonca určite lepšie, než jej neskúsení rovesníci. Že si niekedy vezme tabletku pre zlepšenie erekcie, nemusí dievča predsa vedieť. V posteli jej potom dôverne oznámi, ako ju miluje, ako mu jeho manželka nerozumie. A až deťom vyrastú zúbky, že sa rozvedie a vezme si ju. Lenže po zúbkoch príde škôlka, škola, tenisový klub a môžeme pokračovať, výhovoriek je stále dosť. Dievčaťu sa samozrejme lichôtky páčia a tak len čaká a dúfa.

Pohľad z druhej strany

Takýto dlhodobý vzťah sa nedá utajiť, snáď len pred manželkou. Väčšinou sa ale ich nevyrovnaný pomer stretne s nepochopením okolia. Na muža útočí jeho rodina, rovnako tak na dievča jej príbuzní. Všetkým ide o ukončenie vzťahu, pretože sú známe zlé konce iných zväzkov. Ale, ako sme už povedali, nie vždy je koniec pre dievča zlý. Zostane jej po rozchode byt, auto, ale aj bábätko, na ktoré dostáva vysoké alimenty. Teraz ide len o to, či to za niekoľko rokov byť niekomu sexuálnou hračkou stálo.

Pohľad z tretej strany

Problém milostného zväzku so ženatým mužom má aj ďalšie možnosti. Nie každý muž je natoľko finančne solventný, že vyššie uvedené dary môže dievčaťu poskytnúť. Ale napriek tomu môže zaujať, najmä keď ju stretne trebárs v nejakom psychickom rozpoložení, v čase smútku z rozchodu s jej vrstovníkom a pod. Vtedy zrelý muž dievčaťu imponuje ako ochranca a ctiteľ. To môže byť aj prípad, že niektoré dievčatá sú tzv. na starších chlapov, takže získať ju nemusí byť problém. Avšak taký vzťah je nutné považovať za risk. Tu je možnosť po stránke finančnej slušného rozchodu asi menšia. Je tiež možný názor, či možno takému človeku dôverovať?

Pohľad zo štvrtej strany

Neverou sa vytvára tzv. manželský trojuholník, ale my staviame štvorstenu. Na tej štvrtej strane stojí dievča, či žena, ktorá tu hrá úlohu milenky. Táto úloha môže byť potešujúca. Je predsa úžasné byť obletovaná a ošetrovaná, ale to nemusí trvať donekonečna. Treba si totiž rozmyslieť už na začiatku o čo žene ide. Myslia si, že je to dobrý začiatok cesty pod čepiec? Láska je krásna, ale rozvod je nepríjemnou záležitosťou. Tiež je tu potrebný boj so svedomím, že sa tým zničí dlhoročné manželstvo. Ako ju potom mužove a pre ňu cudzie deti príjmu? Je aj možné vedomie, že do takého zväzku žena vstupuje s cieľom si užiť. Potom si asi vyberá bohatšieho muža, pretože byť milovaná a ešte dostávať peniaze bez toho, aby sa cítila ako predajná žena, je určite príjemné. Po pár rokoch sa ale aj tento vzťah dostane do stereotypu, a potom je tiež určite lepšie pri prvých náznakoch problémov zo zväzku vykĺznuť.

Takýto nevyrovnaný zväzok by mal byť založený na rozume a keď do neho žena vletí, ako sme sa zmienili, v nejakej pre ňu nešťastnej chvíli, keď tým rieši iné problémy, mala by si udržiavať určitý odstup nutný na to, aby sa zväzok dal čo najrýchlejšie opustiť.

Cez niektoré úspechy možno zväzok ženatého muža a slobodného dievčaťa považovať za nevyrovnaný, ale napriek tomu veľmi častý. Obe strany by si to mali veľmi rozmyslieť, najmä sa musí počítať s finančnou stratou a psychickou ujmou. Zväzok môže skončiť potichu, ale aj s veľkou aférou, samozrejme závisí od toho, na akej úrovni sa jeden, či druhý pohybuje. Takýto zväzok môže priniesť aj to, že žena otehotnie a porodí decko. Potom má taký vzťah mnohoročné pokračovanie, teda potrebné pri platení alimentov.

Uspokojiť dve alebo viac žien, to už je niekedy problém, ale môže s ním pomôcť napríklad MerliX. Ide o prírodný doplnok stravy, ktorý zaistí ľahšiu a pevnejšiu erekciu a dlhšiu výdrž.

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ