Masturbácia mužov

Kategória: Zdravie a erekcia

Správny sex by mal vyvrcholiť orgazmom, aj keď to tak vždy nemusí byť. Len odbočíme a pripomenieme, že by sex mal byť v prvom rade vyznaním lásky a nie len vlastný uspokojením. Ale zase tak veľmi sme neodbočili, pretože sú situácie, kedy žena na uspokojenie muža nemôže použiť svoj najväčší poklad, svoju mušličku.

Trochu anatómie

Penis (úd, pohlavný úd) slúži na vylučovanie moču a k rozmnožovaniu, skladá sa z drieku (telesa) a žaluďa. Penis je potiahnutý jemnou kožou, ktorá sa dá zo žaluďa stiahnuť. Niekomu sa pri erekcii stiahne sama. Penis sa pri erotickom vzrušovaní plní krvou a nastáva erekcia. Koža a povrch penisu sú tvorené mnohými nervovými zakončeniami. Tie môžeme na partnerovi svojím spôsobom zmerať, keď jemnými dotykmi budeme jedno miesto po druhom vzrušovať a on nám môže hovoriť, ako to cíti oproti iným miestam. Môžeme si tak vytvoriť "mapu" partnerovho penisu, ktorá nám môže pomôcť pri jeho obšťastňovaní.

Ako povzbudiť erekciu

Ľudové porekadlo hovorí, že tá, ktorá ho nepostaví, že si ho nezaslúži. A je to pravda len sčasti. Jedným zo základov sexu (a rovnako to platí aj u žien) je, že nasucho to nie je také príjemné, niekedy to ani nejde. Rýchlo uchopiť úd a rukou na ňom jazdiť hore a dolu nie je vždy správna metóda. Je to samozrejme iné u chlapca 18-ročného a u 60-níka. Prvému sa "postaví" len čo siahne na ženu, druhý potrebuje trochu viac času. Všetko ale záleží aj na iných okolnostiach, ktoré nebudeme rozpitvávať. Skrátka, ak chceme mužovi urobiť radosť, čím viac bude mať penis suchý, tým to bude menej príjemné. Najľahšie si pomôžeme slinami. Nijako to nezveličujeme, ale sliníme si konce prstov. Môžeme sliniť aj priamo. Neberte to ako nejakú neslušnosť, sex je o kontakte, takže je to proste tak. Samozrejme môžeme sliniť priamo, keď penis vezmeme medzi pery a do úst. Ak sa vám to zdá neprípustné, či máte komplex, sliňte mu aspoň špičku. Uvidíte, že vám to partner vráti.

Erekcii môžeme pomôcť krátkymi stlačeniami penisu a uvoľnením, pozor ale, aby to partnera nebolelo. Ak nechceme použiť sliny a nepodarila sa nám erekcia, musíme si pomôcť lubrikačným gélom alebo olejčekom, najlepšie detským, na ktorý nie je nikto alergický. Prípadne možno muža vzrušovať cez látku, napríklad pyžama.

Penis objímeme všetkými prstami, alebo len palcom a prostredníkom a pohybujeme rukou hore a dolu. Môžeme mu tiež stiahnuť predkožku a hladiť odhalený žaluď, ale ten nikdy nasucho. Najviac vzrušivým miestom býva zvyčajne uzdička. To je miesto na spodnej časti, kde sa dolné okraje žaluďa blížia k špičke a k otvoru. Tu si môžeme nasliniť len koniec ukazováka a stačia napríklad kmity 1 cm dlhé.

Rady pre rýchlejšiu ejakuláciu

Neskúsené dievčatá a ženy sa niekedy čudujú, že sa snažia, ale muž ejakuláciu nedosiahne. Občas to môže byť z iných príčin, únava, nesústredenosť a pod., Ale často za to môže práve žena. Hlavnou chybou je, že dáva partnerovi najavo, že to dlho trvá, že ju to nebaví a podobne. Najlepšie urobí ak mu radšej pôjde pre pivo.

Je si treba uvedomiť, že sex je vzťah dvoch ľudí a keď máme niekoho radi, sme schopné pre neho niečo urobiť, aj čo by sa nám práve veľmi nepáčilo. Raz budeme chcieť od manžela, aby umyl riady a on to urobí, pretože vás má rád, a vôbec ho to baviť nebude.

Základ masturbácie je, že vlastne vytvárame náhradné prostredie, aké by mal úd v pošve. Tam je mäkko, teplo, vlhko. Ak je žena chápavá, len toto by jej malo stačiť pre správnu masturbáciu muža.

Prečo muži masturbujú

Takmer každý muž už od detstva niekedy masturboval. Väčšina mužov dokonca masturbuje či onanuje celý život. Ale nechať si to urobiť od partnerky, či ženy (niekedy za úplatok), má úplne inú atmosféru. Keď má ale muž dostatok sexu, masturbáciu nepotrebuje. Avšak žena, pretože vždy nemôže súložiť pre zdravotné problémy (mesiačiky a pod.), by sa mala naučiť, ako mužovi urobiť radosť ručne a ústami.

Muž masturbovať vie a veľmi rýchlo dôjde k ejakulácii, ale žene to niekedy trvá dlho. Preto sa pokúsime všeobecnými radami pomôcť ešte viac.

Ako na masturbáciu

Metód vzrušovania mužského penisu, aj bez akýchkoľvek pomôcok, je veľa. Hlavne to sú ruky a pusa, a ako doplnenie prsia, prípadne chodidlá.

Ruky

Uchopíme úd medzi palec a prostredník jednej ruky, zídeme od špičky dole, môžeme ale len trebárs do polovice, ak je dlhší a stiahneme tak predkožku zo žaluďa. Môžeme pohybom vrátiť predkožku na žaluď a tento pohyb opakujeme, ale nemusíme sa ponáhľať. Pomôcť si môžeme pritlačením aj ďalších prstov k penisu. Variantou, možno vzrušivejšou, je vystretý palec aj ukazovák pravej ruky s medzerou, do ktorej stlačíme úd. Ukazovák je na spodnej strane žaluďa, teda na uzdičke. Prostredník ohneme tak, aby išlo bez problémov úd masírovať bez vykĺznutiu z prstov. Pri tomto môžeme pomerne silno tlačiť prsty k sebe a prechádzanie po uzdičke, aj keď cez predkožku, je veľmi vzrušivé. Opäť upozorňujeme, že to nejde na sucho.

Úd v ústach

Orálna (ústna) technika je pre mužov veľmi príťažlivá. Niektorí ju povyšujú nad samotnú súlož. Tu by si mala žena vynútiť hygienu, teda vopred umyť. Nebudeme to ďalej rozoberať, ale nútiť ženu k orálnemu sexu a mať na ňom zvyšky čohosi, je nehoráznosť.

Ak je úd ovisnutý, podržíme ho rukou a môžeme skúsiť ho masírovaním povzbudiť. Stiahneme predkožku a vložíme žaluď medzi pery. Môžeme ho posúvať von a zasúvať dovnútra a napodobňovať tak pohyb penisu v pošve, alebo môžeme mu jazdiť jazykom po žaludi, hlavne po uzdičke. V ústach možno vytvoriť aj podtlak, čo v pošve nejde, ale opatrne, aby to bolo príjemné.

Rady na záver

Pri masturbácii muža buďte hlavne trpezlivé, žiadne zbrklé pohyby, žiadne rýchle striedanie techník, zrýchľovanie by malo prísť až časom. Sledujte reakcie partnera. Podľa nich spoznáte, či sa mu to skutočne páči a o to vám predsa ide, nie? Držte úd v smere kolmom, ale väčšie zalomenie môže byť tiež lepšie. Nie je väčší rozdiel, či muž stojí, či leží. V sede ale máme menší priestor.

Penis samotný vytvára trochu kvapaliny (prostatická sekrécia), ktorá slúži k lepšiemu zážitku. Je jej ale málo, musíme stále pomáhať. Blížiacu sa ejakuláciu poznáme podľa napnutia žaluďa, niekedy vibrácií, jednotlivé výstreky cítime aj v rukách. Ak stlačíme penis, avšak nie žaluď, vyvoláme väčšiu silu orgazmu. Po orgazme pokračujeme už veľmi jemne až do úplného ochabnutia. Niekedy sa stane, že penis neochabne, a môžeme pokračovať do druhého kola. Inak možno pri masturbácii hladiť okolie penisu, hlavne nie studenou rukou, jemne sa hrať aj so semenníkmi, prípadne jazdiť prstami v rozkroku.

Žiadny muž nie je rovnaký. Čo mal rád jeden, druhý nemusí. Chce to, milé dámy, buď skúšať, alebo sa opýtať. Komunikácia pri sexe je prospešná pre obidvoch.

Na úplný záver sa môžete s bozkom opýtať, ako sa to partnerovi páčilo a ako by si to prial nabudúce. Tak nenápadne zistíte, či ste mali niektoré nedostatky. A nabudúce budete ešte lepšia.

Samotný zážitok možné zlepšiť aj prírodným doplnkom stravy MerliX, s ktorým bude sex ešte lepší.

Diskusia

Drsniak

05. 01. 2020

Mňa naopak vzrušujú studené partnerkine ruky.
Hlavne muž má aj citlivé semeníky ktoré si vyžadujú pozornosť.
Ja milujem keď ich mám oholené a partnerka mi ich naolejčekuje a nežne hladí a stláča..

anonymka

27. 06. 2018

velmi uzitoncy clanok :)

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ