Kedy je najvhodnejší čas na sex

Kategória: Sex a erotika

Podľa hŕstky ľudí je čas vhodný na sex vždy, keď je príležitosť. To je na jednej strane pravda, ale potom by sme si mohli povedať, že najvhodnejšia doba pre jedlo je, keď máme hlad. Kde sú potom recepty na chuťovky a podobne? Aj hlad môžeme ukájať chlebom, ale aj biftekom. To isté platí aj pre sex.

Vek a sex

Kvalita sexu je závislá na rôznych kritériách, jedno z nich je vek. Najskôr je to hľadanie sa, potom splodenie potomka a najdlhším obdobím je sex, ako súčasť partnerského spolužitia a spríjemnenie si života. Nepíšeme tu roky, pretože tie sa môžu mnohokrát radikálne líšiť. Toto však nemusí byť všeobecným scenárom a niekto si môže potomka odniesť už z prvého sexu, iný sa sexuálne hľadajú po rozvode v 55 rokoch a pod.

Psychika a sex

Kvalita sexu je závislá na psychike. Určite to každý poznáme, keď dlhé čakanie a dôkladné prípravy vyjdú navnivoč, pretože to druhá strana nepochopí alebo nastanú nepredvídateľné situácie. Na druhej strane, príprava na sex, milovanie či súlož – ako to rôzne nazývame – môže trvať celý deň a viac. Chce to vždy pokoj, pohodu a samozrejme veľkú dávku citu a lásky. Nervozita skrátka do postele nepatrí aj keď sa jej, najmä v dobe hľadania, nevyhneme.

Scenár pre najlepší sex

Dnes vychádza tisíce kuchárok pre varenie jedál, horšie je to už s kuchárkami pre spokojný sexuálny život. Nehovoríme, že takéto nevychádzajú. Ide síce o renomovaných odborníkov, avšak bohužiaľ Američanov a iných cudzincov. Amíci sa zvlášť vyžívajú v písaní kníh o živote, resp. v návodoch na život. Je to však kultúra pre nás vzdialená a vychádzajúca z iných koreňov. Nájdeme aj českých autorov a ich knižky tiež skoro miznú z pultov predajní. Je vidieť, že záujem ľudí sa v sexe vzdelávať je stály. Škoda len, že televízia na toto ešte neprišla.

Ale odbočili sme od témy. Pre scenár platí, že môže byť rôzny. Milovaniu, ktoré si chceme naozaj užiť, by malo predchádzať prípravné obdobie. Nemyslíme tým samotnú sexuálnu predohru. Ak partneri žijú spolu trvalo, môžu sa na to pripravovať spoločne a povedať si o tom. Celý deň sú spolu, idú na prechádzku, do kina či koncert. Vychutnajú si dobré jedlo a snažia sa, aby im tento čas nič nepokazilo. S blížiacim sa časom to chce príjemnú večeru, fľašku vína, sviečky na stole. Môže nasledovať kúpeľ, najlepšie spoločný...taká príprava sa potom nesmie uponáhľať.

Základné pravidlá

Vhodný čas na sex, tým samozrejme nemyslíme náhodný sex, býva obvykle večer. Partneri sa stretnú po práci a nastáva určité upokojenie. To áno, ak ho však jeden z partnerov nehľadá radšej v krčme s partiou kamarátov a ôsmimi pivami alebo fľaškou červeného. Ak sa už partneri opijú alebo pripijú je dobré, ak je výška hladiny alkoholu približne vyrovnaná. Poznáme prípady, keď bola opitá žena zneužitá aj vlastným mužom, preto v tomto prípade nemôžeme hovoriť o vhodnom čase. Takže žiadne nútenie a to ani za pomoci alkoholu.

Ďalším vhodným časom je ráno, najmä u starších partnerov. Počas spánku v noci sa telo upokojí, duša očistí od nepríjemných denných zážitkov a najmä muži dobre poznajú, keď počas rána prichádza erekcia väčšinou sama.

Na sex je dobré byť pripravený a s touto prípravou vám skvele pomôže prírodný doplnok stravy MerliX, ktorý vám dodá sebadôveru v intímnej oblasti.

Diskusia

JJ

30. 05. 2018

PRESNE... VZDY :D len skoda ze len my tomu chapeme

andy

03. 05. 2018

POmáha Merlix aj pri strese,?

durexx

29. 04. 2018

vždy :DD

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ