Čo si obliecť na rande so ženou

Kategória: Vzťahy

Pekne upravený chlap sa vždy dostane skôr ku žene ako ten neupravený a neoholený. Majte to na pamäti vždy pred každým stretnutím so ženou.

Na outfite záleží

Ak si myslíte, že obzeranie si celej postavy a výzoru je iba mužská záležitosť, ste na omyle. Ženy si s veľkou obľubou prezerajú telesné proporcie potencionálneho partnera. Špeciálne sa zameriavajú na vyšportované svaly, zadok, ale aj celkovú vašu výšku, farbu očí a aj vlasy. Zvoľte preto oblečenie, ktoré pozdvihne vaše prednosti a skryje to, za čo sa hanbíte. Ak máte väčšie pivné bruško, oblečte si voľnejšie tričko alebo košeľu, na ktorú si dáte rozopnuté sako. Pozor ale na veľkosť. Ak bude neprirodzene veľké, budete pôsobiť ihneď rozmernejšie a nemotornejšie. Menšie číslo je tiež nevhodné, keďže budete mať pravdepodobne problémy v oblasti ramien pri dvíhaní rúk, alebo problém, či sako vôbec zapnete.

Oblečte si to, čo vás vystihuje

Najlepšie je oblečenie, ktoré dáva najavo vašu osobnosť a štýl. Neoplatí sa vám na rande prísť v obleku, keď potom na to nasledujúce stretnutie prídete v športovom oblečení tak, ako ste zvyknutí. Dávajte zo seba všetko to, čo vás charakterizuje. Nepretvarujte sa, nemá význam aby sa žena zamilovala do niekoho, kým nie ste. Tento spôsob platí jedine vtedy, keď hľadáte iba niekoho na jednu noc a nechcete si narušiť svoje súkromie. Z toho vyplýva, že neexistuje žiadne predpísané oblečenie na rande. Jediné pravidlo je len to, že oblečenie má byť na vás čisté, pekné a musí mať vhodnú veľkosť. V žiadnom prípade o dve čísla menšie, či väčšie. Spestrite ho tiež decentnou vôňou, ktorá sa k vám hodí.

Dôležitou radou od nás je, že aj maličký darček ako pozornosť, ktorý prinesiete na prvé stretnutie poteší. Nemusí to byť hneď diamantový náhrdelník, postačí aj drobnosť ako pekne zabalená čokoláda, bonboniéra alebo rokmi overená klasika - červená ruža.

Počas stretnutia buďte vyrovnaný, priamy a priateľský. Nechajte partnerku povedať si svoje a dávajte jej najavo, že to, čo vraví, vás zaujíma. Ženy to jednoducho milujú, keď majú pocit, že ich počúvate a prejavíte o ne záujem. Ak budete dodržiavať tieto pravidlá, každá žena vás bude zbožňovať.

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ