Aké ženské spodné prádlo majú muži najradšej?

Kategória: Sex a erotika

Každý druhý muž premýšľa nad tým, aké prádlo má na sebe okoloidúca žena. Čipkované, bavlnené, tangá, krajkované, push-up alebo naostro? Nie je sa za čo hanbiť. Je to predsa niečo prirodzené a úplne mužské a také to naše typické. Často o tom muži premýšľajú a nielen to. Uvažujú aj nad tým, ako táto krásna a tajomná neznáma vyzerá nahá pod kilogramami oblečenia, ktoré všetko zakrývajú. Mozog a predstavivosť funguje na plné obrátky.

Každému sa páči niečo iné

V oblasti a tematike prádla tomu bude podobne ako u iných mužských vecí a záležitostí. Koľko ľudí, toľko chutí. Každý má rád to svoje. Niečo sa mu páči, nad iným zasa ohŕňa nosom. Aj tu však existujú isté tabu kúsky prádla, ktoré by žiadna žena nemala nosiť. Asexuálne kúsky, ktorými zabijete aj tú najväčšiu vášeň a túžbu. Proste nočná mora každého muža. Najčastejšie je to syntetika, ktorá po prepotení hlavne v letnom období, nemá práve najlepšiu a najlákavejšiu vôňu. Potom sú to o číslo menšie nohavičky. Ženy v nich pôsobia veľmi vtipne, kedže ich boky nepekne vylezú von, na čo sa chlapi vážne neradi pozerajú. A ešte jedna vec. Strnisko v okolí nohavičiek, jednoducho povedané, niečo nechutné a nepekné. Nežijeme predsa v stredoveku a trh je plný depilátorov a holiacich prostriedkov. Navyše je to viac estetické a hygienické ako vykúkajúci a strašiaci bobrík spod nohavičiek, nech sú akokoľvek dráždivé a erotické.

Je to ale aj tak v konečnom dôsledku jedno, čo má dotyčná slečna na sebe. Ide aj tak o to aby jej to sadlo, vyzerala v tom super a čím skôr to so seba zhodila dolu! Pekné a starostlivo vybrané spodné prádlo môže byť aj súčasťou a začiatkom samotnej milostnej predohry.

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ