Skúšali ste už niekedy umelú vagínu?

Kategória: Sex a erotika

V dnešnom svete preplnenom erotikou a sexom, nie je problém nájsť kvalitné pánske erotické hračky. Je to samozrejmosť a bežná výbava každého muža. Dokonca mať doma takúto zvrhlosť nie je vôbec tabu, práve naopak.

Umelé vagíny nielen pre nezadaných

Pravidelným vyvrcholením dráždite prostatu, uvoľňujete svoje telo a ešte aj relaxujete. Uvoľnia sa endorfíny, hormóny šťastia a žiaden problém nie je zrazu taký veľký, ako sa na prvý pohľad zdal. Všetky spomínané blahodárne účinky vedú k zníženiu pravdepodobnosti zväčšenia prostaty. Pravidelný sex, vám teda dokáže zlepšiť zdravotný, ale aj psychický stav. Na druhej strane nájdete rôzne hračky od análnych kolíkov, cez umelé vagíny, až po celé umelé partnerky pre fajnšmekrov. Na trhu nájdete umelé vagíny, ktoré by sme rozdelili do dvoch skupín:

  • bez vibrácií,
  • s vibráciami.

Tie s vibráciami ovládate priamo na diaľkovom ovládači. Nájdete kopec vibračných možností, ktoré sa menia podľa času. Ak nechcete takýto luxus, nebojte sa, žeby ste o niečo prišli. Aj klasický model prináša perfektné uspokojenie a vyvrcholenie. Dnešné hračky sú vyrábané z materiálu imitujúceho ženskú pokožku, čo znamená, že je nesmierne hebučký a jemný. Vnútro býva často drážkované pre lepšie dráždenie a pôžitok. Niektoré majú dokonca aj vytvarovanú, nepretrhnutú a nepoškodenú panenskú blanu pre lepšie potešenie a zábavu pri uspokojovaní. Sex s umelou vagínou je jednoducho super pre každého pána, ktorý buď nemá partnerku alebo ju nehľadá, či jednoducho chce vyskúšať niečo nové. Dnešné high-tech hračky dokážu nahradiť živú vagínu takmer dokonale. Páni, ale nezabúdajte na jeden dôležitý fakt a to, že sex so ženou je predsa len lepší! Sú niekedy síce náladové a sem tam možno aj frigidné, ale predsa len žena je žena a tej sa žiadna hračka nevyrovná.

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ