Veľkonočná oblievačka tak trochu inak

Kategória: Sex a erotika

Veľká noc nemusí byť vôbec nudná, plná jedla a nekonečného pripíjania si s kamarátmi, ktorí prídu na návštevu. Taktiež zabudnite aj na rôzne otrepané praktiky ako oblievanie studenou vodou, či šibanie korbáčom.

Novodobí páni vedia, že ženy sú krásne, až keď majú pravidelne poriadny sex. A dostatok spánku. Skvelé veľkonočné sviatky dosiahnete jednoducho bez otrepaných pravidiel našich starých mám. V prvom rade, by sme sa nemali trápiť nad hlúposťami, či partnerka všetko upratala, navarila, či napiekla a porobila všetko tak, ako sa patrí. Tento rok si vystačíme aj s varenou šunkou z obchodu a nejakými vajíčkami (aby sa nepovedalo).

Poďme si teda urobiť sviatky inak

Najprv by sme si mali nakúpiť čo budeme variť alebo čo nebudeme variť. Koláče sa dajú kúpiť upečené, jedlo je v obchodoch predávané aj hotové. Za predpokladu, že sa vám vážne nechce nič pripravovať. Kúpte si hlavne pivo, či inú mužskú alkoholickú špecialitku, ktorú zbožňujete. Sviatky sú preto, aby ste si oddýchli a robili to, čo máte radi. Jedlo si preto kúpte tiež podľa chuti. Máte radi pizzu, kúpte si ju. Nemyslite na kilá naviac, veď to je téma pre ženy. Aby ste sa nenudili skúste nakuknúť do sexshopu, či tam nemajú nejaké erotické hračky, aké doma nemáte. Napríklad sexy análny kolíček so šperkom, či nejaké sexy štipce na prsia. Ženy jednoducho milujú všetko, čo vyzerá ako šperk a vy nemusíte hneď kupovať perlový náhrdelník. Nezabúdajte aj na sexy prádlo, podväzky, či nejakú sukničku. Vaša partnerka ich bude jednoducho milovať. Uvidíte ako sa do nich sama bude obliekať a predvádzať sa. Potom iba jeden pohárik vína a môžu začať krásne sviatky.

Sladká čerešnička na torte

Správny chlap potrebuje poriadny sex. Netreba sa za to hanbiť. Skúste si naštudovať pár polôh, či pozrieť si naše predchádzajúce články, kde píšeme o polohách, ktoré dámy zbožňujú vďaka dokonalému dráždeniu. Skúšajte a skúšajte.

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ