Tipy na erotické darčeky

Kategória: Sex a erotika

Ku vianočným sviatkom neodmysliteľne patrí aj predvianočný stres spojený s nakupovaním darčekov pre svojich blízkych. Možno práve tieto Vianoce by mohli byť tie pravé na kúpu erotického darčeka pre vašu polovičku. Nie ste už sami unavený z tých každoročných klišé v podobe ponožiek, pyžama a ďalších neosobných darčekov?

Ako vyberať vhodný darček?

Posuňte svoj vzťah do intímnejšej úrovne a dajte najavo, že sex s vašou milovanou osobou vás baví a chcete s ňou zažívať viac experimentálnych zážitkov. Práve k tomu vám dopomôže originálny vianočný darček. Pred samotným výberom si musíte ujasniť jednu vec. Hľadáte niečo, čo bude určené pre vašu partnerku alebo si to chcete užiť obaja? Taktiež sa treba pozrieť, čo obaja preferujete v posteli. Tvrdšie sexuálne praktiky alebo ste skôr romantické duše? Možno bude výber erotického darčeka o niečo náročnejší, no my vám prinášame tipy, ktoré vám výber uľahčia.

Afrodiziakálne parfumy

Tieto parfumy sa používajú už od nepamäti a aj dnes sa tešia vysokej obľube. Vďaka nim zvýšite svoju sexuálnu príťažlivosť. Obsahujú prírodné extrakty, ktorých úlohou je prilákať osoby opačného pohlavia. Správne zvolený pomer vôní vám napomôže k získaniu potenciálneho partnera. Parfum u vás vybuduje sebadôveru, sebavedomie a budete sa cítiť atraktívne. Je vhodný pre mužov, ale aj pre ženy. Výsledkom bude sebavedomejší chlap a zmyselná neodolateľná žena.

Sexi kostým

Kostýmy nepatria len do detského sveta a na karneval. Vďaka nim môžete oživiť aj váš sexuálny život za dverami spálne. Sexuálne roleplay, keď sa partneri hrajú na rôzne roly aj prostredníctvom kostýmov, nie je u nás žiadnou novinkou. Asi každá žena by chcela byť zachránená v náručí policajta, požiarnika alebo nejakého divokého muža. Splňte jej tento sen a neostýchajte sa! Vaša žena vám môže byť zase poslušnou školáčkou, cudnou mníškou, sexi chyžnou alebo drsnou policajtkou. Kostýmami okoreníte sexuálny život, prinavrátite doň iskru a dobre sa zabavíte.

Womanizer

Aj keď ego muža môže byť citlivé, ak ich partnerka používa sexuálne hračky, tohto pomocníka privíta jedna aj druhá strana. Tento vibrátor žene stimuluje klitoris, ktorému sa muži občas vyhýbajú a zanedbávajú ho, lebo sa im proste nechce. No práve vydráždený klitoris je zárukou pripravenej a nažhavenej ženy na ďalšie číslo. Postarajte sa o tento vzrušujúci zážitok pre svoju partnerku aj vy. Na trhu je k dispozícii vo viacerých variantoch.

Darček pre muža na zlepšenie sexuálnej aktivity

Mužské zdravie je veľmi dôležité aby v posteli všetko fungovalo tak, ako má. K tomu môžu dopomôcť výživové doplnky určené práve pre mužov. Vďaka vysokej koncentrácii extraktov z bylín môže byť MerliX Perfektum tou správnou voľbou pre vášho muža. Ak ste v produktívnom veku, snažíte sa o potomka a nejde vám to, pre týchto mužov je určený MerliX Senior na dlhodobé užívanie. Obsahuje extrakty z bylín, ako Kotvičník zemný, Maca, ženšen a ďalšie vitamíny a minerály povzbudzujúce sexuálne zdravie muža. Ide konkrétne o tieto oblasti:

  • spevnenie erekcie
  • koniec predčasnej ejakulácii
  • predĺženie pohlavného styku
  • žiadna bolesť hlavy ako u iných výrobcov
  • zlepšenie stavu spermií

Na záver vám však dáme jednu radu – rozbaľovanie týchto darčekov by ste si nemali nechať pred celou rodinou pod vianočným stromčekom, aby ste sa vyhli nezabudnuteľnému trapasu.

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ