Tipy na sex mimo postele

Kategória: Sex a erotika

„Vždycky v tom istom meste a stále na tom jednom mieste.“ Presne takto sa spieva v jednej slovenskej skladbe. Vyzerá to podobne aj u vás doma? Stále dookola to isté v jednej a tej istej posteli? Zvoľte radšej zmenu, nech stereotyp úplne nepohltí váš vzťah. Vyskúšajte naše tipy na miesta, kde by ste si to mohli rozdať a okoreniť vás sexuálny život, ktorý to zjavne potrebuje.

Na práčke

Zostaňme ešte nachvíľu doma. Prekvapte ženu a posaďte si ju na práčku, keď bude na najvyšších otáčkach. Práčka môže poslúžiť ako provizórny vibrátor, ktorý bude stimulovať ženský klitoris. Orgazmus bude o to intenzívnejší.

Sprcha

Ostaňme v kúpeľni, ak predpokladáme, že práčku máte práve tam. V nej sa nachádza aj sprcha, ktorá môže slúžiť ako priestor na sexi radovánky ozvláštnené prúdom vody. Spoločná sprcha môže pekne okoreniť váš sexuálny vzťah a nemusíte kvôli tomu ísť ani mimo domu. Otočte partnerku chrbtom k sebe a prechádzajte rukami a prúdom vody všade, kde sa len dá. Jej podlomené kolená budú znamením toho, že umývanie partnerky vám ide naozaj dobre. Potom je už na vašej silovej zdatnosti, či si svoju partnerku otočíte, opriete o stenu a rukami nadvihnete alebo si ju necháte odzadu, keď budete chcieť do nej preniknúť.

V prírode

Prechádzka lesom môže byť dokonalým odreagovaním nielen pre telo a dušu, ale aj pre stereotypný sexuálny život. Netreba veľa, stačí deka, nejaké zašité miesto alebo sa skryť pod strom a môžete sa oddávať radovánkam. Ak popritom prší, atmosféra je ešte viac sexi a intímnejšia.

V stane

Stany sú neodmysliteľnou súčasťou festivalov a kempov. Zároveň ide o najmenej riskantný spôsob, ako súložiť na verejnosti. Od ostatných návštevníkov ste oddelený len tenkým kúskom látky a zároveň vnímate všetko, čo sa deje vonku. To ešte viac umocňuje vzrušenie a adrenalín zo sexu, ktorý sa deje v malých priestoroch stanu.

V kine

V preplnených multiplexoch by to asi celkom nešlo, no nejaké prázdne miestne kino, kde okrem vás sú už len chuchvalce prachu, to by sa dalo. Na druhej strane, v niektorých multiplexoch sú namiesto kresiel postele alebo sedacie vaky, čo už môže byť celkom pohodlné sexi dobrodružstvo.

Sex v aute

Klasické miesto, ktoré asi málokto ešte nezažil. Môžete si to užiť na zadnom sedadle, kde budete mať relatívne súkromie. Môžete skúsiť polohu zozadu alebo si partnerka sadne na vás a pekne si pojazdí. Ešte viac sexi je robiť to na kapote auta. Žena si sadne na ňu a muž sa postaví pred ňu. Na vonkajší sex je samozrejme vhodné skôr letné obdobie, no ak máte vyhrievanú garáž, tak zima či padajúci sneh vám môže byť ukradnutý.

Buďte pripravený

Páni, nenechávajte nič na náhodu a umocnite zážitok ešte lepším výkonom. Výživový doplnok MerliX pomôže vašej erekcii, ktorá bude dlhšia, silnejšia a pevnejšia. Užívajte tabletky MerliX Perfektum 30 až 60 minút pred stykom. Pre staršie ročníky je určený MerliX Senior, ktorý sa užíva pravidelne každý deň pred jedlom. Pripravte sa na nezabudnuteľný výkon s výživovým doplnkom MerliX.

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ