Aký majú význam erotické sny

Kategória: Sex a erotika

Mať pekné sny, to je snáď polovica spokojného života. Veda je v tomto smere nestála. Raz sa tvrdí, že sny má každý, len si ich nepamätá. Potom že sny má len niekto a len niekedy atď. Nebudeme ale rozoberať sny všeobecne, zameriame sa na sny erotické.

Úvod do erotických snov

Teória snov hovorí o tom, že sny majú určitý význam. Určite je to pravda, pretože sa nám asi ťažko bude zdať niečo, čo nepoznáme. Karol IV. sa asi ťažko mohol vo sne presunúť do vozu Formule 1, ale to neznamená, že sa nám nemôžu snívať nejaké hlúposti. Možno sa nahí prechádzame mestom. Erotické sny nás môžu uvádzať do situácií, ktoré sme nezažili, ale samozrejme v nejakej forme videli napríklad v porne.

Erotické sny v mladosti

Deti erotické sny nemajú, tie prídu v čase, keď človek začína dospievať a kedy si už plne uvedomuje, čo sex je a že ho tiež raz bude prežívať. Väčšinou tu nejde o žiadne experimenty, ale skôr anatomický pohľad na osoby druhého pohlavia. Mladý muž tiež dokonca môže prežiť aj skutočný snový orgazmus, ale po prebudení zistí, že išlo o polúciu.

Erotické sny žien

Vedecky bolo zistené, že skoro tri štvrtiny žien mávajú raz za čas nejaký erotický sen. Ich témy sa ale rôznia. Ženy sa milujú a prevádzkujú sexuálne hry s vlastným partnerom, ale napríklad aj s kamarátom alebo s nejakou známou osobnosťou. Najčastejšie je to obľúbený filmový herec, asi málokedy politik. Hoci je žena heterogénna, partnerom vo sne môže byť aj žena, dokonca kamarátka. Zaujímavý je aj dej. Niekedy je to len samotný sex, inokedy je sen spojený s nejakým popleteným príbehom.

Erotické sny mužov

Mohlo by sa povedať, že muži budú v tomto smere najbohatší, ale nie je to pravda. Muži majú väčšinou erotické sny v čase, keď sami trpia, alebo po nejakej žene vyslovene túžia.

Snár a erotika

K snom patrí aj snár. Každá "babka" vie, čo ktorý sen znamená. Ako sme už naznačili, niektoré sny vychádzajú z našich túžob, ale čo tá druhá časť? Ako sa ale v snári hovorí, náš sex v sne je vždy spojený s niečím kladným, s naším spokojným životom, s jeho zlepšením i plodnosťou. Ak sa milujeme s konkrétnou osobou, pramení to z toho, že je to pre nás idol, že ho obdivujeme a spájame s ním všetky dobré vlastnosti.

To platí o láske heterogénnej, pre milovanie s rovnakým pohlavím je to iné. U mužov je to varovanie pred nejakým zlým krokom, rozhodnutím. U žien je to varovanie pred sebaláskou a tým pádom aj stratou priateľov.

A ešte pridáme niečo nie o milovaní, ale o videní niečoho. V prípade vagíny je to prejav životných skúseností a penis značí, že uspejeme v práci aj vo svojich plánoch.

Ďalšie výklady erotických snov

Mnoho snov má tiež nejaký dej, napríklad sex na verejnosti značí obavy o vzťah, o tom, ako partnera prijíma širšia rodina. Naša nevera v sne je skôr problém očakávania, napríklad zásnub, svadby, než návod k uskutočneniu. Na druhej strane nevera partnera napovedá o strachu zo samoty, z opustenia z neistoty o kvalite vzťahu.

Sex v sne si možno skvele užiť, ale nie vždy to platí o sexe v reálnom živote, preto sa oplatí užívať prírodný doplnok stravy MerliX, ktorý nám zaistí spokojný intímny život.

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ