Dokonalý vianočný darček pre muža

Kategória: Vzťahy

Vianoce sa rýchlo blížia a ženské polovičky si čoraz viac lámu hlavu nad dokonalým darčekom pre muža, ktorý poteší nielen jedného z partnerov, ale hneď oboch. Niekedy stačí tak málo, aby sviatky boli hrejivé, krásne a plné (nielen) lásky. Muža poteší všetko, čo podčiarkne a zvýrazní jeho mužnosť, eleganciu a prirodzenú silu. Skvelým darčekom zostáva ale taký, ktorý poteší oboch. A čo takýmto darčekom je?

Vhodné darčeky pre muža

Zmyselná masáž a lá Tantra

Toľko omieľané slovo. Viete však, čo to znamená? Ak áno, určite vás napadne spojenie zmyselnej, miestami až erotickej masáže, vďaka ktorej sa vo vašom tele rozprúdi uzatvorená pohlavná energia. Tantra masáž nie je zameraná iba na intímne partie, ale na celé telo, vďaka čomu pocítite uvoľnenie a naberiete silu do života. Skvelým darčekom bude teda pozrieť si zopár videí online a skúsiť na svojom partnerovi tento unikátny rituál lásky. Druhou možnosťou, ktorá prichádza do úvahy je aj zakúpenie partnerských masáži v niektorom z masážnych salónov. Každopádne tento darček poteší oboch, bezpochyby.

Niečo pre partnerovo auto

Veľa žien dá zapravdu, že často býva auto vo vzťahu nepriateľom, na ktorého ženy často žiarlia, lebo mu partner venuje viac času a starostlivosti ako partnerke. Nemusí tomu tak byť a dámy by si mali uvedomiť, že auto je veľkou hračkou veľkého chlapca, na ktorú netreba žiarliť, ale podporovať ho v tomto nevinnom hobby. Kúpte mu teda niečo, čo ho poteší a on vám na oplátku bude venovať viac z jeho voľného času. Jednoduché, však? Čo by to malo byť za darček? Najlepšie niečo neutrálne, čo nepokazíte aj keď sa nevyznáte do áut (nie olej, chladiacu zmes, alebo baterku). To znamená poťahy, doplnky ako osviežovač, koberčeky, resp. niečo v štýle permanentky do auto umyvárne, alebo do servisu. Takýto darček žiaden muž neofrfle.

Poukážka na nevídaný zážitok

Nemyslite hneď na erotickú strip show, ale samozrejme nevravíme, že by muža nepotešila. Práve naopak. Muži majú radi aj iné ženy, či sa to partnerkám páči alebo nie. Takže sa tomu určite netreba brániť. Ak však chcete niečo menej radikálne, siahnite po darčekoch a lá nevídaný poukaz na zážitok, kde patrí napríklad zoskok padákom, večera v luxusnej reštaurácií, ochutnávka gurmánskych vín a podobne.

A to najlepšie na koniec

Darček, ktorý nestojí skoro nič a prinesie horúce a vášnivé vianočné sviatky. A čo týmto zázračným darčekom je? Pravdaže, sexy upravená partnerka pod stromček, ktorá bude chcieť vyskúšať to, čomu sa doposiaľ bránila. Zaujímavá predstava, no nie? A ak si to chcete spolu naozaj poriadne užiť, posilnite svojho chlapa prírodným výživovým doplnkom MerliX PERFEKTUM, ktorým naozaj nič nepokazíte. Práve naopak, váš spoločný sexuálny zážitok bude mimoriadne intenzívny ako nikdy predtým. Skúste to, neurazí sa, bude sa mu to ako okorenenie milovania páčiť, pretože MerliX nepodporuje len samotnú erekciu, ale okrem iného aj zvyšuje chuť na sex.

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ