Mykóza vo vzťahu

Kategória: Zdravie a erekcia

Ak ste získali mykózu a práve v tej chvíli ste boli vo vzťahu, určite dobre viete, že nie je ani zďaleka také jednoduché sa jej zbaviť. Akonáhle ste ju preliečili a po ťažkom odolávaní sexuálnym lákadlám ste sa odovzdali svojmu partnerovi, v momente sa vrátila naspäť. Stalo sa to najhoršie čo sa mohlo stať. Svrbenie, pálenie, neskutočná bolesť pri močení a to ani nehovoríme o bolesti v prípade, že by ste sa rozhodli predsa len risknúť pohlavný styk. Tieto a aj oveľa horšie nástrahy vám prináša práve mykóza.

Mykózu liečte obaja

Ak je mykóza neliečená, alebo sa pravidelne vracia, môže pre vás znamenať vysoké riziko vzniku cysty a mnohých iných komplikácií.

Vo vzťahu je mimoriadne dôležité, aby ste sa liečili spoločne. Aj keď muž nepociťuje žiadne príznaky, je tu šanca, že mykózu v sebe má a vy ju od neho opakovane dostávate.

Tu sa rozhodne nevypláca hanblivosť či ostych ani jedného člena vzťahu. Navštívte svojho lekára a úprimne mu povedzte čo vás trápi. Určite vám poradí vhodnú liečbu a čo je najdôležitejšie, sexuálnu zdržanlivosť počas celej doby liečenia.

Je veľmi dôležité, aby ste pohlavnému styku odolávali obaja až do doby, kedy budete obaja vyliečení. Inak riskujete, že sa mykóza vráti a to aj v oveľa ťažšej variante, ako ste ju zažili až doteraz.

Určite stojí za to na mesiac vynechať pohlavný styk, ak za to dostanete skutočne príjemné milovanie.

Mykóza vo vernom vzťahu

Vy ste na sto percent verný a to isté určite viete o svojom partnerovi či partnerke, no i napriek tomu ste akýmsi spôsobom priniesli domov mykózu? Začínate mať pochybnosti o tom, či je vám váš partner skutočne verný a či nepodľahol úletu, ktorý sa jednoducho vyskytol?

Ponuky príležitostného sexu sa nám ponúkajú častokrát aj bez toho, aby sme ich akokoľvek vyhľadávali. Ak však ide o mykózu, nemusí to byť jediná možnosť ako ste sa k nej dostali. Rôzne pohlavné choroby majú rôzne spôsoby šírenia. Mykóza je zákerná hlavne tým, že nie je prenosná len pohlavným stykom. Je možné ju dostať napríklad aj v kúpeľoch v teplej vode alebo aj inými podobnými spôsobmi. Častokrát stačí, aby bola žena psychicky rozhodená, nervózna, málo spala a zažívala extrémne pracovné a rodinné vyťaženie a je to tu.

Určite nie je príjemné zažívať pocity, ktoré vám prináša práve mykóza. Pozná to každý kto ju niekedy zažil. Jej vývoj je mimoriadne jednoduchý, hlavne ak na to má vhodné podmienky. Práve preto ak ju náhodou získate, neobviňujte svojho partnera či partnerku z nevery, nemusí to byť vždy tak. Skôr by si zaslúžil vašu podporu a dôveru, ktorá je pri liečbe mykózy v partnerskom vzťahu tou najdôležitejšou ingredienciou.

Diskusia

Joko

05. 01. 2020

Naposledy keď som mal mykózu ma lekár poslal špeciálne do kupeľov. Po absolvovaní 2 týždňového pobytu už bolo všetko v poriadku. Bol som s tým extra spokojný :)

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ