Keď niečo nie je v poriadku...

Kategória: Zdravie a erekcia

Naše telo, naša nálada, ale aj súčasný stav mysle sa neprestajne menia. Niekedy sa cítime fit, inokedy by sme celé dni presedeli na gauči a nič nerobili. Avšak keď dlhodobo pociťujeme únavu, nechuť, priberáme alebo nás bolí hlava, či sex nie je ako býval, môže byť za tým nejaký iný problém.

Strata sexuálnej sily a testosterón

Jednou z príčin je pokles hladiny testosterónu, ktorý hrá dôležitú rolu v živote každého muža. V stopových množstvách sa dokonca nachádza aj v ženskom tele, ktoré dokáže poriadne ovplyvniť. Dnešný článok je zameraný na identifikovanie najbežnejších príznakov nedostatku testosterónu. Iba ak viete tento problém identifikovať, dokážete správne proti nemu bojovať.

Bolesť hlavy a únava

Muži so zníženou hladinou testosterónu by najradšej strávili celé dni v posteli a nič nerobili. Akosi strácate chuť do všetkého a dni sa za vami vlečú. Určite spozornite, ak máte tieto príznaky aj po noci, počas ktorej ste spali dobre.

Fyzická slabosť, úbytok svalovej hmoty

Hodiny vo fitness a svalová hmota nikde? Tu problémom nebude zlý postup pri cvičení, ale úbytok testosterónu. Muži, ktorí ho nemajú dostatok, nevedia zvýšiť svoju výkonnosť, vyformovať postavu a nabrať svalovú hmotu. Dokonca strácajú svaly, ktoré už mali vyformované dávnejšie.

Nedostatočná, alebo chýbajúca erekcia

Testosterón hrá dôležitú rolu pri erekcii. Keď nedosahujete erekciu ako predtým, ranná erekcia sa nedostavuje a partnerka vás nevzrušuje ani v sexy prádielku, určite máte dosť veľký problém. Nepanikárte a skúste zopár rád, ktoré sme napísali v predchádzajúcich článkoch alebo siahnite po prírodných tabletkách MerliX.

Priberanie

Zaobľuje sa vaše bruško aj napriek tomu, že pravidelne beháte, cvičíte, či poctivo bicyklujete? Ak sa nenapchávate potajme klobáskami neskoro večer, určite by ste mali zbystrieť zrak na hladinu testosterónu vo vašej krvi. Výskumy naznačujú, že zníženie tohto hormónu zapríčiňuje prudké ukladanie tuku do viacerých telesných partií, aj napriek neprítomnosti prejedania sa. Šepká sa, že nedostatok uvedeného hormónu spôsobuje aj gynekomastiu, ktorú ľudovo poznáte ako zväčšené prsníky u mužov.

Ste náladový ako ženská

Jeden deň je krásny, druhý je o ničom a ešte k tomu vaša nálada vôbec nie je stabilná a mení sa každú chvíľu. Aj za to môže testosterón. Lekári tvrdia, že ak poklesne prudko hladina tohto dôležitého hormónu, je vysoké percento pravdepodobnosti výskytu náladovosti a depresií.

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ