Prečo muži neradi hovoria ako prví s neznámymi ženami

Kategória: Vzťahy

Muž bol a vždy bude alfa samcom, ktorý si ide za svojim cieľom. Avšak stávajú sa situácie, keď uvidí krásnu ženu, ale nepovie jej ani slovo. Deje sa to častejšie ako by ste čakali, ale nehovoríme o takých chvíľkach, kedy utekáte na pracovnú poradu, či za autobusom a usmieva sa na vás milá krásna blondínka na zastávke. Hovoríme o situácii, kedy máte čas, uvidíte krásnu ženu, ale radšej postojíte a pozeráte sa, ako by ste niečo urobili.

Záleží aj na našej povahe

Nie každý z nás je lovec. Niektorí to pekné dievča oslovia, iní dajú dole hlavu a prejdú okolo. Muž, ktorý mal za sebou veľa vzťahov a je vyrovnaný, pravdepodobne dievča osloví. Aj keď naráža na možnosť, že dievča sa mu otočí chrbtom a odíde. Muži neradi riskujú, nereagujú emocionálne.

Zlatokopka, či dobré dievča?

V hlave máme zakódované, že keď uvidíme dievča, ktoré je dokonale oblečené, jej tvár sa podobá na anjela, a ten jej úsmev... potom sa nám myseľ zastaví a povieme si – zlatokopka. Často tomu tak bohužiaľ býva. Pekné, upravené a milé dievčatá môžu mať kopec mužov, ale páni, myslite na to, že aj vy máte šancu a stojí to za to. Nemusíte jej ponúknuť drahé hodinky, luxusnú dovolenku, auto alebo šperky. Ohúrte ju svojou osobnosťou, charizmou a humorom.

Neradi komunikujeme

Svätá pravda, muži neradi rozprávajú prázdne rečičky, radšej si idú za cieľom, ktorý naplnia. Niekedy je však také ťažké ťahať z nás slová, takže to vyzerá až tak, ako keby sme nevedeli rozprávať. V špecifických prípadoch dokonca kokceme. Deje sa to hlavne pri extrémne krásnych ženách. Obávame sa sklamania a reakcie slečny. Dôverujte si a prejavte svoje kvality a pozitívne stránky.

Strach z odmietnutia

Najhorší pocit zo všetkých, keď vám objekt túžby povie, že nemá záujem a odíde. Netreba však zabúdať na to, že ste predsa lovci, nie korisť, bojujte o ženu snov!

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ