Milovanie a oblečenie

Kategória: Sex a erotika

Milovanie je prirodzené pre väčšinu dospelých a zdravých ľudí. Platí to dokonca aj pre ľudí starších, než si všeobecne kto myslí. Ľudskou prirodzenosťou je tiež byť pri súloži nahý, čo asi vychádza z pocitu spolupatričnosti s prírodou. Vidieť krásne prsia ženy, ako sa pri pravidelných pohyboch vlnia patrí k najerotickejším zážitkom celého milostného aktu. Ale nahota nemusí byť podmienkou pri milovaní, pretože pri samotnom styku môžeme mať odhalenú len malú časť tela.

Odev láka muža

Určite poznáte porekadlo, že najviac láka to, čo je skryté. To platí, ale asi nie všeobecne. Odev však tiež napovedá, čo žena chce. Ak stretneme v nočnom bare sporo odetú dámu, určite vytušíme, že je "na love", pokiaľ tu nie je s partnerom. Ale aj tak sa pri pohľade na ňu každému mužovi zrýchli tep, keď je na to dostatočne krásna.

Na verejnosti sa dá tiež vyzývavo obliecť, aby to nebudilo všeobecné pohoršenie. Základom oblečenia je harmónia tela s odevom a s farbami. Rôzni muži vnímajú farby rôzne, pre niekoho je dráždivá červená, pre iného čierna či biela. To je však trochu vedľajšie, keď má žena na sebe priliehavú čipkovanú blúzku, pod ňou v rovnakej farbe priesvitnú podprsenku, alebo je dokonca bez nej, k tomu rovnako farebnú minisukňu, každý zdravý chlap sa po nej obzrie. Tu treba však pripomenúť, že podobným trikom sa odhodlajú ženy aj vtedy, keď chcú len dráždiť a robiť si z mužov srandu. Je ale pravda, že je len málo tých, ktorí na to nenaletia.

Odev ako afrodiziakum

Sexuálnu túžbu môže vyvolať oblečenie. Opakom totiž je, keď žena či muž doma chodí vo vyťahaných teplákoch, obnosených tričkách a podobne. To totiž často vedie k tomu, že prestaneme na partnera myslieť so sexuálnou túžbou. Rovnako tak sa môže stať, že nám zovšednie aj jeho nahota, ak doma chodíme často v Adamovom rúchu.

Ak sa chystáme na sex, mali by sme na to myslieť skôr ako päť minút pred začiatkom. Dobrá večera, trochu vínka, sviečky na stole, ale tiež aj trochu podhodnocujúce sa oblečenie. Dámy priesvitnú košieľku, ak majú väčšie prsia, peknú podprsenku, kyticu vo vlasoch. U mužov to je ťažšie. Snáď nejaký ľahší župan, boxerky či biele slipy. Tu by mal asi muž vopred vedieť, čo jeho ženu vzrušuje, pretože sú v tom veľké rozdiely.

Čo sa znesie pri sexe?

Pri sexe, ako bolo naznačené, je veľa možností, ako nebyť nahý, ale aby to nielen pristalo, ale tiež nevadilo. Tu nám môžu v dobrom i zlom pomôcť príklady z porna. Zásadne sa asi nehodia lodičky s ihlami, rovnako tak napríklad tenisky. Ženy majú rady, keď im muž poláska chodidlá. Pančuchy (silonky) áno, ale zásadne bez vád a očiek, ak nevzniknú počas milovania, ale aj tak ich hneď radšej vyzlečieme. Vhodné sú čipkované či sieťové pančuchy, môžu byť na podväzkových pásoch. Niektoré nohavičky nie sú dole zošité. Sukienka sa môže zhrnúť do pásu. Podprsenka? Veríme, že asi nie, muž ju rovnako s chuťou pred sexom dáva dole. Hlavu odporúčame bez pokrývky. Samozrejme nemusí mať žena všetko, stačí len niečo z tohto opisu.

Muž? Predstava muža v ponožkách je odstrašujúca. Muža zdobia svaly, niekedy aj to bruško.

Sex v prírode

Pre sex v prírode platia aj iné zásady. Môžeme sa pripraviť, vziať si deku a potom sa dá správať podobne ako v spálni, ale nie vždy je súlož v lese plánovaná. Tu záleží na tom, ako si "ustelieme". Milovať sa v tráve, či na ihličí, nie je pre ženu dobré. Je potrebné sa podložiť nejakými zvrškami, muž teda poskytne tričko, košeľu, bundu, aby jeho dáma nebola obťažovaná hmyzom. Tá si musí dať dole nohavice. Keď ich má, dolu letia aj nohavičky. Sukňu stačí vykasať a cesta k rozkoši je voľná.

Je tiež určitou slušnosťou, že muž a žena by mali byť vo vyzliekaní rovnocenní, teda keď má dáma holý spodok, mal by ho mať aj muž. Ale prsia ženy sa v tomto zozname nepočítajú, tie sú nádherné celé vonku, aj keď má muž na sebe tričko.

Ak ste mimo spálne hanbliví a nemôžete dosiahnuť pevnú erekciu, môže vám s tým skvele pomôcť MerliX, prírodný doplnok stravy pre lepšiu erekcie.

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ