Ako sa obliecť na oslavu, či ples

Kategória: Vzťahy

Oslavy ani plesy sa nekonajú každý deň, preto by ste si mali vopred premyslieť čo na seba. Nie je to len ženská záležitosť odskúšať si pre istotu vopred vami vybraný kúsok. Zmestíte sa do obleku spred dvoch rokov?

Pri výbere toho, čo na seba natiahnete, myslite aj na etiketu, ktorá je predpísaná. Často priamo na pozvánke býva napísané, aké oblečenie je nevyhnutné, napr. na ples v opere iba v čiernom obleku s kravatou atď. Pri výbere si teda musíte vopred zvážiť, čo je dovolené a čo zasa nie, lebo v najhoršom prípade vás pošlú preč. Na väčšine podujatí ide o prestíž. Reprezentujete seba, partnerku alebo firmu, či vášho zamestnávateľa. Nevhodný oblek na vás vrhne nielen zlé svetlo, ale veľakrát urazí aj samotného usporiadateľa. Dajte si preto záležať a maturitný oblek nechajte pekne v skrini. Investícia do kvalitného saka, nohavíc a topánok je investícia do budúcna. Nie je nič horšie ako prevísajúce rukávy, krátke nohavice a odhalené lýtka, či natlačené ramená do tesného saka. Poraďte sa s parnerkou, ženy majú dobré oko a vkus.   

Ako sa obliecť na oslavu

Rodinná oslava, dajme tomu narodeniny. Nič extrémne nepotrebujete, zamyslite sa iba nad tým, akí hostia prídu, kde sa bude konať, aké je počasie. Podľa týchto troch malých rád si vyberiete oblečenie. Keď sa jedná o niečo serióznejšie, dáte si nohavice, hore košeľu a pod ňu biele tričko, aby nebolo vidno prípadné fľaky potu po tanci. A ide sa na oslavu. Na menej formálnejšie oslavy môžete pokojne prísť aj v nohaviciach či džínsoch s košeľou alebo tričkom. Nič tým nepokazíte.

Ako sa obliecť na ples

Zabudnite na farebné ladenie s partnerkou. To už dlhú dobu nie je pravidlom. Mali by ste však mať oblek, ktorý nie je viacfarebný ako jej šaty. Dajte pozor na predpísané oblečenie. Ako sme uviedli vyššie, okrem farby obleku býva predpísaná aj napríklad kravata, či motýlik v prípade plesov v opere. Na niektoré akcie potrebujete aj napríklad čierny frak.

Nič však nepokazíte klasickým čiernym oblekom s bielou košeľou.

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ