Richard (35), zdravotné problémy

Dobrý deň, rád by som v tomto maily poďakoval a prispel svojím príbehom o tom, ako veľmi môže mužnosť  zmeniť život. Čo sa týka zdravia, nikdy sa so mnou život nemaznal.  V detstve to začalo rôznymi alergiami, chorobami dýchacích ciest či dokonca tuberkulózou. Viac času som strávil doma a v kúpeľoch v Piešťanoch ako na ihrisku a v škole. Neprišlo mi, že by som o niečo prichádzal, mal som tieto problémy odmalička a bral som to ako normálny život.

Bol som predčasne narodené dieťa a zdravotné problémy sa len nabaľovali. Nebudem sa nejako detailne rozpisovať, ešte by som vás unudil. V 26 rokoch som musel absolvovať náročnú operáciu pľúc, ktorá mi zmenila život. Kvôli všetkým problémom som sa celý život musel šetriť – žiaden šport, námaha. Pri prvom sexe som sa zadýchal tak, až som dievča vydesil. Bol to môj prvý a posledný sex na niekoľko rokov. Zmodral som natoľko, až som sa zľakol. Táto operácia ma však naspäť vhodila do života.

Kvôli všetkým peripetiám som mal veľmi zlú životosprávu, mal som nejaké kilá navyše a od lekárov som dostal jasný príkaz pokračovať v zlepšovaní zdravia už sám, aby sa mi problémy nevrátili a nenastali ďalšie v súvislosti s mojím životným štýlom. Začal som športovať, dokonca variť a našiel som si priateľku. Mal som len 30 rokov keď som musel prvýkrát navštíviť urológa, keďže mi pravidelne zlyhávala erekcia. Pripisoval som to liekom, ktoré musím celý život užívať a nemýlil som sa. Cievy v tele som mal natoľko oslabené, že ani pravidelný šport a zmena životného štýlu nemala vplyv na sexuálne zdravie. Musím sa priznať, lekárov som nepočúval. Za život som ich stretol toľko, že som si odrazu myslel, že všetko dokážem vyriešiť sám.

Ako asi každý, začal som gúgliť a skúšať rôzne prípravky, ktoré som našiel na internete. V tom čase som ešte nevedel, že ak sa chcem dostať k liekom na predpis, často narazím na falzifikáty a môžem si vážne ublížiť. Bol som lenivý chodiť k lekárovi a bolo mi to aj nepríjemné. Privodil som si množstvo vedľajších účinkov, hlavne veľmi nepríjemné migrény. Keď som prvýkrát odpadol, moja manželka ma okamžite vzala k lekárovi, kde som už viac nemohol hrať hrdinu.

Po veľmi účinnej kázni od môjho lekára som sa na jeho radu zameral na prírodné, výživové doplnky MerliX. Odporúčal mi ich skôr ako chlap, nie ako lekár na základe skúseností jeho kolegov a priateľov, pretože môj problém s erekciou nebol až tak vážny a s operovanými pľúcami do mňa „nechcel pchať syntetické svinstvá“ – jeho slová. Tentoraz som si naozaj dal záležať a naštudoval som si podrobne celú problematiku zlepšenia erekcie. Zistil som, že výživové doplnky sú prírodného pôvodu a môžu sa užívať dlhodobo, zatiaľ čo lieky na predpis, s ktorými som experimentoval, sú chemického pôvodu s množstvom nežiaducich účinkov a majú krátkodobý účinok.

Volil som radu MerliX perfektum a užívam ju pravidelne pred stykom už 4 mesiace, prvé zlepšenia som si všimol (teda vlastne manželka si všimla) už po 2. užití. Žiadne vedľajšie účinky som nezaznamenal. Kým som sa nedostal do tohto bodu, ani som si neuvedomoval, ako veľmi môže sexuálne zdravie ovplyvňovať náš život. Moja kvalita života je omnoho vyššia a manželka spokojnejšia. Berte môj príbeh aj ako ponaučenie. Pekný deň.

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ