Kamagra

Kamagra bola najprv vyvinutá na liečbu hypertenzie. Obsahuje látku sildenafil, ktorý zlepšuje priechodnosť ciev, normalizuje tlak a má priaznivý vplyv na celkovú fyzickú zdatnosť. Avšak v súčasnosti sa objavila popularita tohto lieku pri liečbe erektilnej dysfunkcie. POZOR! Predaj tohto liečiva na Slovensku ne ilegálny a na trhu sú preto len napodobeniny (falzifikáty) tohto produktu, ktoré môžu byť nebezpečné.

Ako Kamagra účinkujeKamagra

Kamagra funguje rovnakým spôsobom ako Viagra. Tento liek rozširuje cievy v tele, čo vedie k lepšiemu prietoku krvi, ktorá je nevyhnutnou súčasťou k udržaniu kvality erekcie pred aj počas pohlavného styku.

Dávkovanie Kamagry

Odporúčaná denná dávka je maximálne jedna tableta denne. Tento liek sa užíva cca 30 až 60 minút pred sexuálnou aktivitou. Pevnú erekciu dosiahne muž len v kombinácii so sexuálnou stimuláciou. Účinok trvá cca 4 až 6 hodín od užitia.

Predaj Kamagry je ilegálny

Kamagra sa predáva na slovenskom trhu ilegálne. Možno to znie neuveriteľne, avšak internetoví obchodníci sa zriekajú akejkoľvek zodpovednosti za to, či je tento produkt vo vašej krajine legálne. Vo väčšine prípadov sú to firmy so sídlom v zahraničí, teda v prípade akýchkoľvek komplikácií rozhodne nenájdete vinníka. Rovnako ako u Viagry aj v tomto prípade môže vzniknúť veľa nežiaducich účinkov a muži tak riskujú svoje zdravie. Preto nákup tohto prípravku na internete je len na vlastné nebezpečenstvo.

Nežiaduce účinky Kamagry

Medzi najčastejšie nežiaduce účinky patria bolesti hlavy, upchatý nos, sčervenanie tváre, poruchy trávenia, závraty. Ak by vaša erekcia trvala viac ako šesť hodín, tak musíte okamžite vyhľadať lekársku pomoc. Tento liek sa nesmie používať v kombinácii s nitrátmi. Kamagru nesmú užívať muži, ktorí prekonali infarkt myokardu alebo mozgovú mŕtvicu.

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ