Španielska muška

Kategória: Sex a erotika

Nejeden pár milencov videl tento druh produktu v takmer každom sex-shope, ale iba málokto ho skutočne otestoval. Obavy mohli byť rôzne: strach a rešpekt z neznámeho alebo aj samotný názov.

Pojem španielska muška naozaj v sebe nesie niečo mysteriózne z ríše hmyzu. Podľa pôvodnej receptúry sa táto pre sex povzbudzujúca tinktúra vyrábala z rozdrvených chrobáčikov pľuzgiernika lekárskeho, ktorý obsahuje účinnú látku kantharidín.Táto zložka podporuje vzrušenie,samotné zlepšenie erekcie, ale aj vylepšenie celkového pohlavného styku. Po užití vyvolá podráždenie močového mechúra a močovej trubice a zvýši prekrvenie a dráždenie v oblasti genitálií. Toto dráždenie stimuluje k pohlavnému aktu. Problémom sa však v minulosti stávalo predávkovanie, ktoré často končilo bohužiaľ až smrťou. Sexuchtiví milenci si naivne mysleli, že silnejšia dávka prinesie ešte viac rozkoše. Opak bol však pravdou a túžba po pôžiku priniesla otravu alebo v horších prípadoch smrť. Za smrteľnú dávku sa totiž považuje už 30 mg účinnej látky. Postupne s vývojom, napredovaním vedy a poznatkov bola vytvorená syntetická verzia katharadínu, ktorú aj dnes nájdete v produktoch, ktorých názov ostal rovnaký a teda – Španielska muška.V dnešnej dobe už nie je dôvod obávať sa o svoje zdravie a život. Všetko je vyrábané pod prísnym dozorom farmaceutov. Skvelou výhodou tohto afrodiziaka je rýchly účinok a to už pri malej dávke. Postačia približne dve kvapky. Afrodiziakum je odporúčané prijať 20 alebo 30 minút pred pohlavným stykom. Čo vás ale ešte môže príjemne prekvapiť? Určite cena, ktorá sa tu pohybuje už od neuveriteľných 8 EUR. Pomer ceny a potešenia je teda veľmi priaznivý.

Rada pre našich čitateľov-  spoliehajte sa a kupujte len prípravky, ktoré boli schválené Ministerstvom zdravotníctva SR. Je to záruka, že produkt, ktorý sa k vám dostal, je určite bezpečný a kvalitný. Prelomte teda obavy a zábrany. Okoreňte svoj sexuálny život aj vďaka tejto pomôcke a prekvapte svoju polovičku novými dimenziami, ktoré jej táto skúsenosť ponúkne.

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ