Muži milujú ženský zadok a ešte viac análny sex

Kategória: Sex a erotika

Láska mužov k ženskému zadku je tak stará, ako ľudstvo samé. Ženský zadok je jednoducho niečo úchvatné a zaujímavé pre každého pána.

Milujeme ženský zadok

Nie je nič lepšie, ako keď si vykračujete po ulici a pred vami kráča krásna neznáma v obtiahnutých legínach s pevnou riťkou. Tie dve pekné polky, ktoré sú tak vypuklé a tak pevné... Už vám tečú slinky, páni? Na týchto chúťkach nie je nič zlé. Každý muž ich má a chcel by sa pohrať so zadočkom nejakej tej slečinky. Niekoho priťahujú športové, iného vypuklé. Každý máme iné chute, ale záujem zostáva stále jeden – pekný zadok!

Existuje viacero výskumov, v ktorých sa pánov pýtali na to, či by prijali priateľku s nie najkrajšou tvárou, ale pekným zadkom alebo krásnu v tvári, no s nie práve výstavným pozadím. Hádajte, čo si vybrala väčšina? Pravdaže takú dámu, ktorá má dokonalé pozadie. Milí páni nezabúdajte, že so zadočkom sa dajú robiť aj iné divy ako iba masáž olejčekom. Ak vám napadá análny sex, ste na právnej adrese. Anál je jednoducho niečím, čo muži zažijú buď málokedy (poznáte to, ženy sa vyhovárajú), alebo iba za odmenu. Avšak aj tu sa dá urobiť zmena, keď priateľke ukážete, ako na to. Toto atypické milovanie nemusí predstavovať niečo bolestivé, či nepríjemné pre partnerku, práve naopak. V okolí zadočku sú jemné nervové zakončenia, ktoré sú tisíckrát citlivejšie ako tie vo vagíne, čo môže znamenať pri správnom milovaní dokonalý orgazmus.

Hygiena pri análnom sexe

Základom je vždy dodržiavať hygienu. Zadoček musí byť čistý, preto ho pred milovaním vypláchnite intímnym klystírom, napríklad rumančekom, alebo vlažnou vodou. To isté platí aj o okolí zadočku a tiež o vašom penise. Ak ste vyumývaní, natrite okolie okolie lubrikačným gélom, uvoľnite sa a ide sa na vec. Pri análnom sexe sa nemusíte báť nechceného tehotenstva, takže kondóm kľudne hoďte do koša. Nesmiete ale zabudnúť na jednu dôležitú vec, ktorou je extrémne pomalé vnikanie. Keby ste do partnerky vnikli veľmi rýchlo, mohli by ste jej vážne ublížiť. Análny otvor je síce pevný, avšak jeho dva okrúhle zvierače sa nevedia rýchlo roztiahnuť. Platí to hlavne pri neskúsených ženách. Preto postupne a jemne vnikajte dnu až kým nebude vaše prirodzenie úplne vo vnútri.

Teraz vám, milí páni, prinášame zopár jednoduchých polôh, v ktorých môžete skúsiť análny sex s vašou partnerkou.

Obľúbené polohy pre análny sex

Na koníka, ale trochu inak

Poznáte to dobre, partnerka otočená tvárou k vám. Vy ležíte, ona má pokrčené nohy a príjemne si na vás hopká. Teraz je to ale inak. Vy ležíte rovno na posteli, partnerka sa otočí chrbtom k vám a sadne si na vaše prirodzenie tak, že ho má v zadočku. Môže čupieť alebo sedí trochu nadvihnutá a jej nohy sú pokrčené vedľa vás. V tejto polohe máte dokonalý výhľad na celý akt a viete sami určovať hĺbku, intenzitu vniknutia. Ak bude táto poloha nepríjemná, navrhnite, aby sa partnerka prehla smerom vpred.

Partnerské objatie

Možno ste už skúšali klasické lyžičkové milovanie, kde vy ste vzadu a partnerka vpredu. Teraz urobíte obmenu. Partnerka dá jednu celú nohu vpred a mierne pokrčí, pre lepšiu stabilitu. Stále leží na boku. Vy ju odzadu obímete a jemne vniknete dnu. Počas milovania ju jemne bozkávajte po krku. Hlaďte ju po chrbte a zadočku.

Ako mačička

Odporúčame pre skúsenejších alebo odvážnych. Partnerka je na štyroch, pekne vyšpúli zadok a prehne sa v chrbte, ako mačička. Vy podídete zozadu a ide sa na vec. Nezabúdajte na veľmi pomalé vniknutie.

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ