Kde sú najkrajšie ženy

Kategória: Sex a erotika

Premýšľali ste už niekedy nad tým, aké kvality majú ženy v iných krajinách? Niekde sú krásne a exotické, inde sú zasa priemerné a nie práve pohľadné.

Najčastejšie sa hovorí, že ženy sú najkrajšie na práve Slovensku. A netvrdia to len slovenskí muži. Nie nadarmo koluje medzi chlapmi všeobecne známy vtip, že na Slovensku nie je nutné otáčať sa za peknou ženou, lebo za ňou ide hneď tucet ďalších. My to len a len potvrdzujeme a pridávame do zoznamu ešte zopár krajín, kde nájdete určite nejakú krásku za najbližším rohom a nejedému pánskemu oku bude ulahodené.

Krajiny s najkrajšími ženami

Slovensko

Naša malé krajinka. Nie veľká, čo sa polohy a rozlohy týka, avšak počtom krások vedieme vo všetkých svetových rebríčkoch. Veď počet úspešných modeliek vo svete, ktoré pochádzajú práve zo Slovenska hovorí sám za seba a nezrátate ich ani na jednej ruke. Naše ženy sú jednoducho krásne, či už sú vysoké s blond vlasmi alebo hnedooké čiernovlásky s milým úsmevom a tajomným pohľadom. Aj podľa verejných hlasovaní sme v prvej desiatke krajín s krásnymi dievčatami. Niekedy človeku napadne otázka, či to množstvo turistov, ktoré sa v našich končinách z roka na rok zvyšuje k nám chodí skutočne len za krásami našich hôr. Nemajú turistiku predsa len ako zámienku, aby sa pokochali aj našimi ženami?

Rusko

Nehostinná krajina, ťažký život a krutá nespútaná príroda. A kto by sa nečudoval, ženy sú tu jedny z  najkrajších vôbec. Na každom rohu tu nájdete krásky s prekrásne jemnou pleťou, plnými perami, oblečené v sukniach a kožuchu. Rusky jednoducho vedia, čo na seba a rady sa ukazujú. Nečudo, že aj z tejto krajiny pochádza toľko supermodeliek.

Brazília

Krajina plná odlišných národností, vďaka čomu nájdete v tejto krajine exotické a rôznorodé dievčatá. Ženy sú tu prevažne kyprých tvarov s tmavšou opálenou pokožkou a hlbokými očami. Kto by predsa nechcel krásne brazílske tanečnice, zvodné vďaka svojim pohybom a ladným bokom.

Diskusia

fifo Fotograf - MI

26. 04. 2018

Slovenky, neni o čom :)))

Vložte príspevok do diskusie

Posledné pridané články

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ